Algemeen klassement -40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Tieltpnt alg Tiuitslag Ruiseledepnt alg Ruuitslag tijdritpnt alg Chuitslag wijtschatepnt alg Wiuitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg LiTot pnt alg klassement
36JensVandenbusscheKuurne135135135135427229196
44BrechtBreugheWevelgem232625329526135147
40GillesClauwaertMoorslede427526922922625922122
61RobbeVerdonckDikkebus9227244277248231021120
38NielsGodderisOoigem724823329102111201417117
7StijnVerbekeWakken8239222321219283099
33JensyDesmetKuurne238232151612191219094
118ViktorVanhilleHandzame10218239221318084
86BenjaminLowyckBrugge62513181912427082
23KevinSpiessensOostrozebeke 112030152614171714078
43XavierVanhaelewynKortemark171428382313182011069
12KevinParreinPoperinge 1912161510211120068
1CdricVerbekeHooglede329232061
88DriesFolletTorhout1813339052
105Jakob!VerkestTielt 141716151516048
34TomArnoeIngelmunster1417625042
154LanderLobbestaelMoorslede232256038
56TiboDegrysePoperinge999331714724038
74SiebeVangampelaere (w)Merkem211031724274038
152LaurensLoggheKortemark13181120038
42SanderWyffelsWielsbeke1516321615256037
60Tristan DeberdtLangemark 3113181912247037
147MichaelJonckheereHouthulst135035
19PedroDereyneBeselare2291021274034
91ThomasSegaertKortemark1120265229034
70JasperLoonesIeper13181714032
121JonasDe Fruytier Wortegem-Petegem329029
160JonasDe FruytierWortegem-Petegem329029
120ThijsChristiaensSint-Eloois-Vijve427027
143NielsFranckaertGent427027
198LouisMoreelsErpe-Mere 526026
15DriesDe RoreVichte526026
126KoenTytecaDiksmuide526026
51JensSimoensKoekelare99921101615025
138JorgenJoyeHouthulst625025
181DieterVerschaeveTorhout 625025
48HannesVerstraeteZillebeke2472562011024
46LaurensDe BruynePittem999724024
164WimPacketGits823023
41KennyDeconinckDeerlijk1021021
71ThorOyaertVeurne39401615265020
129MartijnFlameKortrijk1120020
28RoelandTaveirneKaster1219019
116UlrichBaeyensBorsbeke1219019
124Willem (B)!!Van BovenBredene1219019
9DavidRosseelRuiselede3238238229301018
75AaronVandeputteOostkamp3012741813018
3TimVerhaegheOostende331417017
135GregoryLievensLichtervelde2562011017
130JeremieArnaertPoperinge1417017
122SimonCoorevitsBeveren-leie1516016
132HannesBaeldeProven1516016
158BrentDelarueKortemark1516016
2ThijsGoemaereTielt1615015
106ThomasBaertHorebeke1714014
156VitalStockxTorhout1714014
47JensBruneelTorhout9991813013
153NickyPapeRoeselare1813013
173BertHeynderickLichtervelde1813013
134StevenGheldofProven1813013
54AxelHermanTielt9991912012
133MathiasRobbeLendelede1912012
171SamuelHoornaertTorhout1912012
80Jonas(B)VandenborreAnzegem2011011
114GauthierSchelstraete Pittem2011011
131TwanneHardemanWestouter2011011
196TobiasBoddezSint-Andries2110010
72JensBourgoisKuurne9992110010
104ArneSeurinckHarelbeke2110010
92JamienTackRoeselare 229009
109KorneelVanhilleHandzame36229009
148DriesDescampsStaden238008
119GauthierBouckaertKoolskamp238008
97BenJanssensBierbeek238008
110JelleVerschuereGullegem247007
142DylanLavergeIzegem247007
193ThibaultVelgheZedelgem247007
87WouterDevaletTorhout25637006
165KrisWelvaertTorhout265005
5SimonBorgersWaardamme 265005
94Simon (b)SchutyserSint-Andries265005
37FrederikVan EeckhoutAnzegem274004
136Gregory Vansteenlandt Poperinge 283003
6VincentVereecke Beveren-Leie2838880003
83DieterWaerlopRoeselare-Beveren292002
179EnzoSterckxTorhout292002
146JelleNeirinckPittem292002
151NickHillewaereNieuwpoort301001
200ThibautSalembierBeselare570000
189JonasVandenborre Anzegem
197RobinSnaetLichtervelde
194Jan-WillemDeclercqGits
29HenderiqueDe MeyBossuit999
178ThomasDebrabandereGavere
21JonasFurniereWaregem47
167DriesVanoverbergheAvelgem
78ArnoldVandenborre Desselgem 37
188BertCaronOostende
4MorenoHoornaertLichtervelde99941
24BjornVermeulenIzegem42
159ThibautClabauPoperinge320
MirdinCardynGent
145LaurensVersteeleHandzame 8880
57AndresVan lucheneHouthulst43
26LorenzoCrasRoeselare45
8DavyLindeboomGrammene9999
182AronMichielsenEeklo
53Jordy (B)DewaeleOtegem48
55LeanderDhaeseWaregem 3542
66SiebeCommeeneMeulebeke41
30LaurensGoyensBeveren - Leie99935
174PieterVerhaegheHooglede
SonnyBlieckMeulebeke999
76WoutBernaertTielt44
22AndyDobbelaereLissewege
67JimmyVanhollebeke Waardamme
50NielsDewittePittem40
81JeremyDutooPoperinge 999
58GielBrackxRoeselare36
52PieterVanhaverbekeLedeberg 46
59BirgerSixHooglede34
65DaanCornelusZedelgem38
85AndreasVan AutreveTielt999
DylanDepypereBeitem
103AlexanderChristiaensGistel45
123MaxVangansbekeTervuren34
100BrunoVanlerbergheZedelgem39
93GlenNoyelle Wervik43
98LaurensSchiettecatteZottegem44
115RubenBeernaertRoeselare46
KevinStaelensKoekelare
141MatthiasDe RouckZottegem8880
JeroenDeweverBeveren-Leie
MathiasBruyneelBeveren-Leie
161RubenBlondeelRessegem 330
144Mike Pottier Jabbeke 8880
169Gert-JanJonckheereTorhout
177AlexanderDewildeKortemark
187NielsStulTorhout
184AaronDe WitteZedelgem
168KarelVanoverscheldeKortemark
77MaximDewulfTorhout
183MathieuClaeysVeldegem
176AlexanderClaeysZedelgem
186NielsDe WaeleKeiem
190Thomas Grillet Koksijde
175JelleVanslembrouckGent
162GustDewulfStavele340
155RubenVermeerschHeule310
163JarneClaisHeuvelland350
191JamiePattynHooglede
195HenriArnoWaregem
192EframLocquetOostnieuwkerke
166AlexanderChamonGits
199QuintenHouttekietLangemark
185JentelBogaertGeluwe

 

Algemeen klassement +40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Tieltpnt alg Tiuitslag Ruiseledepnt alg Ruuitslag tijdritpnt alg Chuitslag wijtschatepnt alg Wiuitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg LiTot pnt alg klassement
207KrisJonckheereHouthulst135329135135135232172
204WouterVanden BergheGent823232427232526625142
228SteveMasson Watou427135062
205PieterVan daelDudzele232427059
208ArneChevroletTielt427329056
214Dieter!VandenhendeIngelmunster 1021329050
217CurdBuyckMoorsele135035
229BartDruart (w)Menen232032
219VincentDanneelOostende232032
212SteveMassonWatou 329029
232BramLootensSchuiferskapelle 427027
233PedroOdentLichtervelde526026
202JohanStragierOostende526026
209BartVan Lissumizegem625025
226FrancisQuartier (w)Ieper625025
224LesleyDe Brauwer (w)Wetteren724024
203GinoSeynaeve Bredene724024
235Wesley GeldhofTorhout724024
222Hans Hillewaere Nieuwpoort 823023
211BartDe Costerherzele922022
234WannesMeyfroodtSint-Michiels823022
206KrisSteyaertTielt
220ThierryVan eeckhoutteIeper
230Dimitri Descamps Diksmuide 8880

 

Rushes klassement -40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteRu1 TiRu2 TiPt1Pt2Tot TiRu1 RuRu2 RuPt1Pt2Tot RuRu1 ChRu2 ChPt1Pt2Tot ChRu1 WiRu2 WiPt1Pt2Tot wiRu1 WoRu2 WoPt1Pt2Tot WoRu1 LiRu2 LiPt1Pt2Tot LiTot pnten rush
7StijnVerbekeWakken1177143235082255103312751237
36JensVandenbusscheKuurne3303170711771424
38NielsGodderisOoigem250533330625170723
86BenjaminLowyckBrugge3303330331371016
12KevinParreinPoperinge 1707330310
33JensyDesmetKuurne25055101420208
40GillesClauwaertMoorslede4202250507
158BrentDelarueKortemark170707
42SanderWyffelsWielsbeke5101250506
85AndreasVan AutreveTielt5215606
48HannesVerstraeteZillebeke4202330305
9DavidRosseelRuiselede250505
193ThibaultVelgheZedelgem43230505
166AlexanderChamonGits250505
61RobbeVerdonckDikkebus44220204
138JorgenJoyeHouthulst44220404
154LanderLobbestaelMoorslede330303
54AxelHermanTielt4202510103
87WouterDevaletTorhout330303
23KevinSpiessensOostrozebeke 420202
118ViktorVanhilleHandzame420202
196TobiasBoddezSint-Andries510101
56TiboDegrysePoperinge510101
43XavierVanhaelewynKortemark510101
121JonasDe Fruytier Wortegem-Petegem510101
181DieterVerschaeveTorhout 510101
160JonasDe FruytierWortegem-Petegem510101
198LouisMoreelsErpe-Mere
189JonasVandenborre Anzegem
47JensBruneelTorhout
197RobinSnaetLichtervelde
194Jan-WillemDeclercqGits
29HenderiqueDe MeyBossuit
148DriesDescampsStaden
178ThomasDebrabandereGavere
21JonasFurniereWaregem
167DriesVanoverbergheAvelgem
3TimVerhaegheOostende
78ArnoldVandenborre Desselgem
188BertCaronOostende
153NickyPapeRoeselare
4MorenoHoornaertLichtervelde
24BjornVermeulenIzegem
159ThibautClabauPoperinge
MirdinCardynGent
145LaurensVersteeleHandzame
57AndresVan lucheneHouthulst
26LorenzoCrasRoeselare
8DavyLindeboomGrammene
182AronMichielsenEeklo
53Jordy (B)DewaeleOtegem
15DriesDe RoreVichte
136Gregory Vansteenlandt Poperinge
55LeanderDhaeseWaregem
66SiebeCommeeneMeulebeke
30LaurensGoyensBeveren - Leie
165KrisWelvaertTorhout
46LaurensDe BruynePittem
2ThijsGoemaereTielt
173BertHeynderickLichtervelde
1CdricVerbekeHooglede
37FrederikVan EeckhoutAnzegem
174PieterVerhaegheHooglede
28RoelandTaveirneKaster
71ThorOyaertVeurne
80Jonas(B)VandenborreAnzegem
74SiebeVangampelaere (w)Merkem
SonnyBlieckMeulebeke
44BrechtBreugheWevelgem
19PedroDereyneBeselare
76WoutBernaertTielt
22AndyDobbelaereLissewege
60Tristan DeberdtLangemark
67JimmyVanhollebeke Waardamme
51JensSimoensKoekelare
50NielsDewittePittem
41KennyDeconinckDeerlijk
81JeremyDutooPoperinge
58GielBrackxRoeselare
5SimonBorgersWaardamme
52PieterVanhaverbekeLedeberg
34TomArnoeIngelmunster
72JensBourgoisKuurne
70JasperLoonesIeper
75AaronVandeputteOostkamp
6VincentVereecke Beveren-Leie
59BirgerSixHooglede
65DaanCornelusZedelgem
88DriesFolletTorhout
83DieterWaerlopRoeselare-Beveren
114GauthierSchelstraete Pittem
DylanDepypereBeitem
122SimonCoorevitsBeveren-leie
103AlexanderChristiaensGistel
104ArneSeurinckHarelbeke
119GauthierBouckaertKoolskamp
123MaxVangansbekeTervuren
94Simon (b)SchutyserSint-Andries
100BrunoVanlerbergheZedelgem
91ThomasSegaertKortemark
92JamienTackRoeselare
93GlenNoyelle Wervik
106ThomasBaertHorebeke
98LaurensSchiettecatteZottegem
110JelleVerschuereGullegem
120ThijsChristiaensSint-Eloois-Vijve
115RubenBeernaertRoeselare
116UlrichBaeyensBorsbeke
109KorneelVanhilleHandzame
105Jakob!VerkestTielt
124Willem (B)!!Van BovenBredene
126KoenTytecaDiksmuide
142DylanLavergeIzegem
135GregoryLievensLichtervelde
129MartijnFlameKortrijk
130JeremieArnaertPoperinge
131TwanneHardemanWestouter
132HannesBaeldeProven
134StevenGheldofProven
133MathiasRobbeLendelede
143NielsFranckaertGent
KevinStaelensKoekelare
141MatthiasDe RouckZottegem
JeroenDeweverBeveren-Leie
MathiasBruyneelBeveren-Leie
161RubenBlondeelRessegem
144Mike Pottier Jabbeke
169Gert-JanJonckheereTorhout
177AlexanderDewildeKortemark
187NielsStulTorhout
184AaronDe WitteZedelgem
168KarelVanoverscheldeKortemark
171SamuelHoornaertTorhout
147MichaelJonckheereHouthulst
179EnzoSterckxTorhout
77MaximDewulfTorhout
183MathieuClaeysVeldegem
176AlexanderClaeysZedelgem
186NielsDe WaeleKeiem
190Thomas Grillet Koksijde
175JelleVanslembrouckGent
162GustDewulfStavele
155RubenVermeerschHeule
163JarneClaisHeuvelland
156VitalStockxTorhout
191JamiePattynHooglede
164WimPacketGits
195HenriArnoWaregem
192EframLocquetOostnieuwkerke
199QuintenHouttekietLangemark
200ThibautSalembierBeselare
146JelleNeirinckPittem
97BenJanssensBierbeek
151NickHillewaereNieuwpoort
152LaurensLoggheKortemark
185JentelBogaertGeluwe

 

Rushes klassement +40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteRu1 TiRu2 TiPt1Pt2Tot TiRu1 RuRu2 RuPt1Pt2Tot RuRu1 ChRu2 ChPt1Pt2Tot ChRu1 WiRu2 WiPt1Pt2Tot wiRu1 WoRu2 WoPt1Pt2Tot WoRu1 LiRu2 LiPt1Pt2Tot LiTot pnten rush
207KrisJonckheereHouthulst12751224520711771411771414720911771461
204WouterVanden BergheGent12751244220431371026
205PieterVan daelDudzele21571233330618
228SteveMasson Watou43230522551015
229BartDruart (w)Menen22551010
219VincentDanneelOostende22551010
217CurdBuyckMoorsele41270808
208ArneChevroletTielt4422455110206
212SteveMassonWatou 3333606
214Dieter!VandenhendeIngelmunster 33330606
233PedroOdentLichtervelde34320505
232BramLootensSchuiferskapelle 43230505
202JohanStragierOostende5511202
226FrancisQuartier (w)Ieper55110101
209BartVan Lissumizegem
224LesleyDe Brauwer (w)Wetteren
206KrisSteyaertTielt
203GinoSeynaeve Bredene
211BartDe Costerherzele
220ThierryVan eeckhoutteIeper
235Wesley GeldhofTorhout
234WannesMeyfroodtSint-Michiels
230Dimitri Descamps Diksmuide
222Hans Hillewaere Nieuwpoort