Algemeen klassement -40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Tieltpnt alg Tiuitslag Ruiseledepnt alg Ruuitslag wijtschatepnt alg Wiuitslag Lauwepnt alg Lauitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg Liuitslag Elverdingepnt alg ElTot pnt alg klassement
23CedricVerbekeHooglede135526135329135724184
15GillesClauwaertBeselare4276259227241021427922147
19SanderWyffelsWielsbeke14177248233107242321120140
66JensVandenbussche Oostnieuwkerke 135329232232128
22BrechtVandekerckhoveGent1021232823724823123
28YouriMuylleLichtervelde13181615112017148231813103
5Brecht (B)DeleyeLichtervelde770151692292219121318090
37JensyDesmetKuurne8232837248231615088
36SigiFeuchtMariakerke (Gent)526526625077
92ViktorVanhilleHandzame1516329427072
9Pieter-JanClaerhoutIngelmunster11203291120069
61MichaelJonckheereKoekelare232427059
94SiebeVangampelaere Vlamertinge 18135261219058
2Ward LoggheKlerken232922054
12JonasDe WulfErpe mere121917141318051
149RobbeVerdonckDikkebus141714171516050
147BrechtBreugheWevelgem625625050
164DavyLindeboom Grammene5261021047
134KorneelVanhilleHandzame20116252110046
18KennyDeconinckDeerlijk15164272902045
44TomArnoeIngelmunster16151021229045
43ThijsGoemaereTielt7241120044
57PedroDereyneBeselare171416151615044
81KimWilsLo1417427044
93EframLocquetOostnieuwkerke270415161813247040
50Maarten !Goussey Roesbrugge 770329238037
30RobinDeryckeBeauvoorde7706660135035
95Lucas !MarkeyIeper135035
143Thomas ChamonHouthulst135035
40SimonVansevenantSlijpe77015162110238034
42Dominique HareZelzate 9221912034
119SimonDepraetereAnzegem232032
54Steven!DeclercqHooglede265625030
184GustDewulfStavele329029
51SimonBorgersOostkamp329029
106NicolasVandrommeIeper427027
4DavidRosseel Ruiselede 20111615026
21EnzoVincentErpe18131813026
132PascalFranckaert Sint-Gillis-waas 526026
190KimQuartierWevelgem526026
41LaurensCaveyKortemark625025
78JonasDe FruytierWortegem-Petegem823023
169SamuelHoornaertTorhout922022
157WannesPattynElverdinge1615256021
173GlenGheerolfsRuien1021021
88ViktorDelvaKeiem1021021
136Anthony Legley Rekkem1021021
159StijnJosephKemmel1120020
179JensSimoensKoekelare1120020
175JeroenSantensDeerlijk1219019
59KevinSpiessensOostrozebeke 1219019
120ChristofCatteeuwWortegem-Petegem1219019
87SimonHelleputteGent1219019
146NielsGodderisOoigem1219019
158LanderLobbestaelMoorslede66601318018
151RhuneZoeteDiksmuide1318018
74SanderVerstraeteGeluwe1318018
103JariSimoensTorhout 1318018
76NigelVandecasteeleRumbeke1417400017
108Bram DecorteKnokke-Heist1417017
133Jeremy DutooPoperinge 1417017
131VincentVereeckeBeveren-Leie1516016
186MaxVangansbeke Tervuren 1714014
10Bruno (B)VanlerbergheZedelgem1714370014
177GijsbrechtDe BeckAartrijke229274013
83Alexander (W)De RooseKluisbergen1813013
49JacieVan wesemaelAartrijke 1912012
193RubenVanwymelbekeWaregem1912012
97Lander (B)GoeminneIeper1912012
104PieterVanheuleHouthulst1912012
156RobinSnaetLichtervelde2011011
189JorgenJoyeHouthulst2011011
101JarneDedeyneTorhout2011011
71NielsCappoenGontrode2110010
170BjornBooneDe Pinte2110010
168GregoryLievensLichtervelde6660229009
77LiamBeerlandt Bredene 2209009
161Donovan (w)DegryseRoeselare238008
53JasperVanoosthuyseTielt770238008
181ThomasWillemotRekkem247007
72Youri (B)DepoorterWervik247007
116MatthiasDe WitteMeulebebe247007
67KennethDe bruyneTielt256006
113DavidDe MarezLichtervelde2506006
167JeffryVankemmelPoperinge256006
178Arnold (B)VandenborreDesselgem 265005
114EdgarBillietKortrijk2605005
140Tibo (w)DegrysePoperinge320265005
172BryanVerhelstKortemark 274004
6JensDubronBeveren leie770274004
166JoachimVanthuyneVichte283003
122WimVancoppenolleGits2803003
191Glen -Noyelle Wervik283003
160ArturDziwinskiWaregem6660292002
183JarneClaisKemmel292002
80LaurensLoggheKortemark292002
174Martijn Lagaysse Torhout301001
121StijnVerbekeWakken301001
123TristanDeberdtLangemark3406660301001
142DimitriDescampsDIKSMUIDE310000
171BjornVermeulenIzegem 6660330000
194TomMlangeDE PINTE360000
185MirdinCardynGent320000
188MartijnLeuridanHoutem340000
187EmileFeysVeurne370000
192DennieVan WingeneOostende350000
155SknVanthuyneZulte66600
176RubenMaertensZedelgem66600
38BorisSarazijn Keiem7700
8LaurensGoyensBeveren - Leie7703800
24GlenBogaerts Kaprijke 77700
26MathiasVan HauteWakkken77700
153RobbeVandewalleStaden66600
165JimmyVanhollebeke Waardamme 66600
7Mathias (B)TangheGistel7700
34WoutVan De KeereTielt7700
29Jordy (w)DewaeleOtegem77777066600
152ThorOyaertVeurne66600
3StevenSchiettecatte Sint Eloois Vijve7700
52LennertVandendriesscheRuddervoorde7700
33HanLambrechtHerdersem7700
86BramReniersHouthulst66600
145ThomasLambrecht Gent66600
144RobinChapmanGentbrugge66600
180TiboVynckierDeerlijk66600
148TomBeauprez Houthulst 66600
46JonasDosscheDrongen
162WimPacketGits
163KrisWelvaertTorhout1714
98ArdenLonckeKortrijk330
100LouisMissiaenKortrijk
48Thijs (B)LodewyckGits
117ArnoVanhuysseWevelgem
47TawatchaiLukkaewOostende
65JensVansteenhuyse Meulebeke
91Thomas VelgheZonnebeke
55KevinVandemaeleSint-Joris
70Karel De GrooteNazareth
79MilanVan LanckerHulste
56WesleyLaenenPulle
60LodeVerstappen Zoersel
107BjarneVande CasteeleZwevegem
109Ruben (W)VandenbulckeMenen
58RubenVuylstekeMeulebeke
105EmielDe SmetMaldegem
118GlennDeschodtMoorsele
115KennethJonckheereGistel
139DieterGerberKuurne410
85TimothyPutGeraardsbergen
124ClintQuartierZonnebeke
112StanDriesens Kortrijk 350
130AronMichielsenEeklo360
110JakobTimmermansSerskamp390
141BenoitLoosveltDeerlijk
126TristanFrankenMarke
129RubenVan der HaeghenZwevegem
138SimonVynckierGent
135MathiasSnoeckzulte
154JeroenDe Blauwe Lichtervelde
195DaanWestenengMoorslede

 

Algemeen klassement +40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Tieltpnt alg Tiuitslag Ruiseledepnt alg Ruuitslag wijtschatepnt alg Wiuitslag Lauwepnt alg Lauitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg Liuitslag Elverdingepnt alg ElTot pnt alg klassement
211MattiasNysSint-niklaas135427232135135625189
203WouterVanden BergheGent7770724427329329135329173
201KrisJonckheereHouthulst329135135232135166
208KrisSmetStekene7770232625232089
214KurtSoensHeule526526724076
217JanDe Bruycker Jabbeke232329061
230DieterHuygheVeurne329427056
206ArneChevroletTielt427625052
229BjornVanraesHouthulst427724051
239BartVan LissumIzegem427823050
202JohanDe BraekeleerNinove7770232032
238KristofCloetGits232032
240PedroOdentLichtervelde329029
245LesleyDe BrauwerWetteren526026
226MichaelOpsomerZulte526026
228FredericNoyelleHouthulst526026
209KrisSteyaertTielt 625025
235WoutDe TantNinove625025
207XavierMusLichtervelde 724024
205HareFrankZelzate 7770823023
233AndyVermautSpiere823023
220Maarten Van Assche Beernem 922022
237YvesLahousseMenen6660922022
213Kristof Standaert Wingene1021021
223EliseFarrazijnMeulebeke 1120020
218PhilippeDobbelsMeulebeke1219019
204MarioDavid Zelzate 77700
241DieterVandenhendeIngelmunster
236MarcMeulemeester Vlissegem
219Peter (B)HeymansBurcht777
212AndyVandrommeIeper
222Bjorn VerhelstKortemark 7777
232BoVaerenberghVerrebroek
224NicolasHinnensHouthulst
234SvenDe SchryverGalmaarden
244Jurgen Bervoets Blankenberge

 

Rushes klassement -40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteRu1 TiRu2 TiPt1Pt2Tot TiRu1 RuRu2 RuPt1Pt2Tot RuRu1 WiRu2 WiPt1Pt2Ru1 LaRu2 LaPt1Pt2Tot LaRu1 WoRu2 WoPt1Pt2Tot WoRu1 LiRu2 LiPt1Pt2Tot LiRu1 ElRu2 ElPt1Pt2Tot ElTot pnten rush
66JensVandenbussche Oostnieuwkerke 11771421571211771411771454
22BrechtVandekerckhoveGent442204117722551021571223530848
2Ward LoggheKlerken23530824520715
28YouriMuylleLichtervelde51250532350814
36SigiFeuchtMariakerke (Gent)17073303330313
23CedricVerbekeHooglede3325054202420212
19SanderWyffelsWielsbeke330333330354120312
95Lucas !MarkeyIeper225510
18KennyDeconinckDeerlijk5215065101420209
119SimonDepraetereAnzegem14720909
3StevenSchiettecatte Sint Eloois Vijve170707
134KorneelVanhilleHandzame170707
43ThijsGoemaereTielt250505
30RobinDeryckeBeauvoorde53130404
163KrisWelvaertTorhout330303
5Brecht (B)DeleyeLichtervelde330303
61MichaelJonckheereKoekelare330303
74SanderVerstraeteGeluwe420202
57PedroDereyneBeselare5101510102
81KimWilsLo425102
92ViktorVanhilleHandzame420202
106NicolasVandrommeIeper4202
147BrechtBreugheWevelgem420202
15GillesClauwaertBeselare33510101
50Maarten !Goussey Roesbrugge 5101
52LennertVandendriesscheRuddervoorde510101
179JensSimoensKoekelare510101
164DavyLindeboom Grammene
168GregoryLievensLichtervelde
155SknVanthuyneZulte
158LanderLobbestaelMoorslede
176RubenMaertensZedelgem
178Arnold (B)VandenborreDesselgem
172BryanVerhelstKortemark
38BorisSarazijn Keiem
9Pieter-JanClaerhoutIngelmunster
156RobinSnaetLichtervelde
174Martijn Lagaysse Torhout
46JonasDosscheDrongen
149RobbeVerdonckDikkebus
166JoachimVanthuyneVichte
157WannesPattynElverdinge
8LaurensGoyensBeveren - Leie
142DimitriDescampsDIKSMUIDE
41LaurensCaveyKortemark
24GlenBogaerts Kaprijke
171BjornVermeulenIzegem
26MathiasVan HauteWakkken
153RobbeVandewalleStaden
6JensDubronBeveren leie
161Donovan (w)DegryseRoeselare
169SamuelHoornaertTorhout
40SimonVansevenantSlijpe
165JimmyVanhollebeke Waardamme
162WimPacketGits
7Mathias (B)TangheGistel
151RhuneZoeteDiksmuide
34WoutVan De KeereTielt
4DavidRosseel Ruiselede
21EnzoVincentErpe
29Jordy (w)DewaeleOtegem
173GlenGheerolfsRuien
181ThomasWillemotRekkem
37JensyDesmetKuurne
12JonasDe WulfErpe mere
160ArturDziwinskiWaregem
98ArdenLonckeKortrijk
152ThorOyaertVeurne
159StijnJosephKemmel
175JeroenSantensDeerlijk
100LouisMissiaenKortrijk
49JacieVan wesemaelAartrijke
42Dominique HareZelzate
48Thijs (B)LodewyckGits
194TomMlangeDE PINTE
193RubenVanwymelbekeWaregem
117ArnoVanhuysseWevelgem
47TawatchaiLukkaewOostende
183JarneClaisKemmel
44TomArnoeIngelmunster
184GustDewulfStavele
33HanLambrechtHerdersem
186MaxVangansbeke Tervuren
10Bruno (B)VanlerbergheZedelgem
185MirdinCardynGent
188MartijnLeuridanHoutem
51SimonBorgersOostkamp
187EmileFeysVeurne
53JasperVanoosthuyseTielt
189JorgenJoyeHouthulst
59KevinSpiessensOostrozebeke
65JensVansteenhuyse Meulebeke
177GijsbrechtDe BeckAartrijke
91Thomas VelgheZonnebeke
72Youri (B)DepoorterWervik
67KennethDe bruyneTielt
55KevinVandemaeleSint-Joris
70Karel De GrooteNazareth
79MilanVan LanckerHulste
56WesleyLaenenPulle
60LodeVerstappen Zoersel
54Steven!DeclercqHooglede
77LiamBeerlandt Bredene
107BjarneVande CasteeleZwevegem
76NigelVandecasteeleRumbeke
71NielsCappoenGontrode
109Ruben (W)VandenbulckeMenen
58RubenVuylstekeMeulebeke
80LaurensLoggheKortemark
78JonasDe FruytierWortegem-Petegem
105EmielDe SmetMaldegem
118GlennDeschodtMoorsele
108Bram DecorteKnokke-Heist
121StijnVerbekeWakken
120ChristofCatteeuwWortegem-Petegem
97Lander (B)GoeminneIeper
115KennethJonckheereGistel
86BramReniersHouthulst
101JarneDedeyneTorhout
87SimonHelleputteGent
114EdgarBillietKortrijk
93EframLocquetOostnieuwkerke
139DieterGerberKuurne
94SiebeVangampelaere Vlamertinge
83Alexander (W)De RooseKluisbergen
85TimothyPutGeraardsbergen
88ViktorDelvaKeiem
103JariSimoensTorhout
104PieterVanheuleHouthulst
124ClintQuartierZonnebeke
123TristanDeberdtLangemark
112StanDriesens Kortrijk
113DavidDe MarezLichtervelde
130AronMichielsenEeklo
116MatthiasDe WitteMeulebebe
136Anthony Legley Rekkem
110JakobTimmermansSerskamp
122WimVancoppenolleGits
141BenoitLoosveltDeerlijk
140Tibo (w)DegrysePoperinge
133Jeremy DutooPoperinge
126TristanFrankenMarke
129RubenVan der HaeghenZwevegem
138SimonVynckierGent
132PascalFranckaert Sint-Gillis-waas
131VincentVereeckeBeveren-Leie
135MathiasSnoeckzulte
170BjornBooneDe Pinte
145ThomasLambrecht Gent
144RobinChapmanGentbrugge
191Glen -Noyelle Wervik
146NielsGodderisOoigem
154JeroenDe Blauwe Lichtervelde
192DennieVan WingeneOostende
143Thomas ChamonHouthulst
180TiboVynckierDeerlijk
195DaanWestenengMoorslede
167JeffryVankemmelPoperinge
190KimQuartierWevelgem
148TomBeauprez Houthulst

 

Rushes klassement +40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteRu1 TiRu2 TiPt1Pt2Tot TiRu1 RuRu2 RuPt1Pt2Tot RuRu1 WiRu2 WiPt1Pt2Ru1 LaRu2 LaPt1Pt2Tot LaRu1 WoRu2 WoPt1Pt2Tot WoRu1 LiRu2 LiPt1Pt2Tot LiRu1 ElRu2 ElPt1Pt2Tot ElTot pnten rush
203WouterVanden BergheGent137310250533323508215712117714137362
211MattiasNysSint-niklaas17071707127511771413731052150656
201KrisJonckheereHouthulst147209511743230524520729
230DieterHuygheVeurne353131371014
202JohanDe BraekeleerNinove330332350811
217JanDe Bruycker Jabbeke255106250511
205HareFrankZelzate 52150653130410
240PedroOdentLichtervelde23530808
238KristofCloetGits32350808
228FredericNoyelleHouthulst2554120308
239BartVan LissumIzegem442204402006
219Peter (B)HeymansBurcht35310404
226MichaelOpsomerZulte442204
209KrisSteyaertTielt 420202
206ArneChevroletTielt420202
214KurtSoensHeule420202
235WoutDe TantNinove510101
241DieterVandenhendeIngelmunster
236MarcMeulemeester Vlissegem
207XavierMusLichtervelde
204MarioDavid Zelzate
208KrisSmetStekene
212AndyVandrommeIeper
245LesleyDe BrauwerWetteren
218PhilippeDobbelsMeulebeke
223EliseFarrazijnMeulebeke 2505
220Maarten Van Assche Beernem
222Bjorn VerhelstKortemark
213Kristof Standaert Wingene
229BjornVanraesHouthulst
232BoVaerenberghVerrebroek
224NicolasHinnensHouthulst
233AndyVermautSpiere
234SvenDe SchryverGalmaarden
237YvesLahousseMenen
244Jurgen Bervoets Blankenberge