Algemeen klassement -40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Moorselepnt alg Mouitslag Lauwepnt alg Lauitslag Elverdingepnt alg Eluitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg LiTot pnt alg klassement
44MaartenGousseyRoesbrugge92213562582
1RinusVerhelleArdooie32942752682
19JensyDesmetKuurne82300112023275
5PedroDereyneBeselare1615121932942775
37RobinDeryckeAlveringem24792223261
10SanderWyffelsWielsbeke35011201615121954
9GillesClauwaertBeselare14172110102148
91XavierVanhaelewynKortemark329121948
29CedricVerbekeHooglede72482347
59SimonVansevenantSlijpe922131840
41KristofSennesaelElverdinge171452640
117LaurensColleGistel13535
52BartVindevoghelWaregem13535
125LucasMarkeyIeper13535
12GijsbrechtDe BeckAartrijke66601021181334
128ThijsLodewyckGits52623834
6JensDubronBeveren leie66601813171425632
28WannesHeylenZwijnaarde23232
75WesleyLegrandElverdinge23232
65GianniDecleirKortemark 1219191231
100JonasMahieuPoperinge0032929
124LanderGoeminneIeper25692228
42MichielBaertAntwerpen42427
17ColinDumoulinHouthulst52626
14ArthurVanlokerenWevelgem62525
13WardSoenenRoeselare229151625
113DimitriDelmotteDiksmuide62525
76BertLiefooghepoperinge62525
119PieterVanheuleHouthulst72424
123SiebeVangampelaereVlamertinge72424
95LanderLobbestaelMoorslede72424
129KrisWelvaertTorhout82323
82DriesDe RoreVichte82323
32YouriMuylleLichtervelde26500141722
11NielsHoutekierWevelgem102121
116BramLampaertHouthulst102121
16StanNaertDadizele112020
133RobbeReychlerRoosdaal112020
3ViktorVanhilleZarren131818
54MitchDe JodeHeestert131818
88ThibautTaelmanWaregem00131818
86JensBourgoisKuurne141717
98MiguelDeceuninckHouthulst151616
26OlivierSymoensZele151616
106GregoryLievensLichtervelde151616
21MattiasNysNieuwkerken-Waas310161515
99SenneMaritHalle161515
83SigiFeuchtMariakerke (Gent)171414
115JeroenSantensDeerlijk171414
58JasonDHaemersBredene181313
109MathiasTangheGistel181313
47DieterRigoleBerchem191212
122PieterjanDelerueBeveren aan de Ijzer191212
118GerbenMaesWambeek201111
131JohanGeldhofWaregem201111
46BjornNoppeLauwe201111
81DetlevDebonnezLedegem201111
127MilanVan LanckerHulste211010
33AlexTaymansGeel211010
120RomainDeleeuwPoperinge211010
92RobinVercruyssenWetteren22909
104BertBollaertsLichtervelde 220909
121Arne DedrieDiksmuide22909
105PedroCardoenIeper23808
69Laurens Lauwaert Wetteren23808
93ColinVan MeerbeeckBerchem23808
112PieterDecabooterGent24707
97WannesPattynElverdinge24707
77VincentVereeckeBeveren-Leie0024707
60CharlesVandeplasscheKortrijk25606
126SimonNowHooglede26505
107DempsyGevaertIngelmunster26505
108SamuelHoornaertTorhout27404
50StevenSchiettecatte Sint Eloois Vijve27404
111Tawatchai Lukkaew Oostende 28303
39HenryGheldofVeurne28303
66WouterVanderhaeghenGullegem29202
22LesleyLibbrechtMenen30101
96YvesDecaesteckerIeper0000
78DriesTaillieuMoorsele0000
87VinnieVermeerschVlamertinge0000
2ThomasSegaertKortemark3300
4JonasVerbekeSint-eloois-winkel 3800
15TeliJallohSint-Amandsberg 66600
27AaronProvostMoorsele66600
36MatsCompernolleGullegem4000
30Jacques Vandecruys Antwerpen 3200
24SvenVerschoore Roeselare 66600
34ArdenLonckeHarelbeke66600
35LouisMissiaenBissegem66600
23KimWilsLo3403290
43CobiCompernolleLedegem66600
55MatthiasVan OngevalHaaltert3900
38StijnPitschonAttenrode 66600
40DavyTermoteHeule66600
45RubenBeernaert Roeselare 66600
53WouterCoussement Kruisem66600
57LouisVan daelKalmthout3600
48PrebenVerheyeKuurne66600
51BartHendrickxLauwe66600
49GeoffreySabbeHarelbeke66600
71LucasVermeireKortrijk3700
56ReinoutVan HesscheKortrijk
8NickVan Elslander Roeselare
101StijnVerbekeWakken
130JakobSoenenKessel-Lo
18LennertVandendriessche Ruddervoorde
132WanderVandrommeIzegem
7MathijsBekaertDadizele
MauroDe KerpelWachtebeke
FrankHareZelzate
MarioDavid Zelzate
62TomVan de SteeneGent
80MatthiasVan SpeybroeckGentbrugge
70TimoPillenIeper
103TanguyPansaertsTienen
DominiqueHareZelzate
61SimonLonckeMoorslede
64JonasCrombezElverdinge
67HannesDalschaert Wetteren
StijnBreyezingem
DieterDesmetMeulebeke
72MaximeDegrooteKortrijk
ValentijnBruneelKUURNE
85ElyRaedsWaardamme
SelimBouguernineMenen
110TomArnoeIngelmunster
79SebastiaanDe MeyKnesselare
114Bruno Vanlerberghe Zedelgem

 

Algemeen klassement +40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Moorselepnt alg Mouitslag Lauwepnt alg Lauitslag Elverdingepnt alg Eluitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg LiTot pnt alg klassement
202KrisJonckheereHouthulst32923232913596
209KurtSoensHeule52613513552696
201WouterVanden BergheGent62532962532983
205JohanDe BraekeleerNinove82352662523283
217SvenDe Schryver Vollezele72423256
207KrisSmetStekene42742754
219DimitryNeveGullegem82372447
204TomSchotteLendelede13535
203DriesBarbierWevelgem23232
212MarcAssezKortemark42727
214StevenMeeuwElverdinge62525
220DannyBoussauwTorhout72424
210MichaelOpsomerZulte7240024
221KristofCloetGits82323
213KristofStandaertWingene92222
226JeroenDe BevereRoeselare92222
211Vincent Cottignies Izegem 92222
206Curd Buyck Moorsele 102121
223GeoffreySteyaertOOSTKAMP102121
222JrgenKyndtSnaaskerke121919
224MaartenVan AsscheBeernem131818
218DirkAmpoorterKoekelare000
208JosVan Handenhoven Middelkerke 66600
215ReinoutDeryckereBoezinge000

 

Rushes klassement -40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteRu1 MoRu2 MoPt1Pt2Tot MoRu1 LaRu2 LaPt1Pt2Tot LaRu1 ElRu2 ElPt1Pt2Tot ElRu1 WoRu2 WoPt1Pt2Tot WoRu1 LiRu2 LiPt1Pt2Tot LiTot pnten rush
19JensyDesmetKuurne177402002170721571327
5PedroDereyneBeselare157108521506323521
52BartVindevoghelWaregem21571212
117LaurensColleGistel14720909
37RobinDeryckeAlveringem170707
41KristofSennesaelElverdinge1 770707
91XavierVanhaelewynKortemark4202250507
100JonasMahieuPoperinge52150606
128ThijsLodewyckGits33330606
28WannesHeylenZwijnaarde25505
23KimWilsLo43230505
14ArthurVanlokerenWevelgem33303
95LanderLobbestaelMoorslede330303
75WesleyLegrandElverdinge30300303
17ColinDumoulinHouthulst42202
29CedricVerbekeHooglede420202
42MichielBaertAntwerpen420202
9GillesClauwaertBeselare420202
10SanderWyffelsWielsbeke510101
44MaartenGousseyRoesbrugge510101
36MatsCompernolleGullegem51101
1RinusVerhelleArdooie33510101
56ReinoutVan HesscheKortrijk
98MiguelDeceuninckHouthulst
83SigiFeuchtMariakerke (Gent)
6JensDubronBeveren leie
8NickVan Elslander Roeselare
3ViktorVanhilleZarren
65GianniDecleirKortemark
92RobinVercruyssenWetteren
101StijnVerbekeWakken
130JakobSoenenKessel-Lo
11NielsHoutekierWevelgem
18LennertVandendriessche Ruddervoorde
127MilanVan LanckerHulste
2ThomasSegaertKortemark
132WanderVandrommeIzegem
126SimonNowHooglede
4JonasVerbekeSint-eloois-winkel
118GerbenMaesWambeek
104BertBollaertsLichtervelde
15TeliJallohSint-Amandsberg
116BramLampaertHouthulst
115JeroenSantensDeerlijk
12GijsbrechtDe BeckAartrijke
13WardSoenenRoeselare
107DempsyGevaertIngelmunster
27AaronProvostMoorsele
108SamuelHoornaertTorhout
7MathijsBekaertDadizele
111Tawatchai Lukkaew Oostende
16StanNaertDadizele
105PedroCardoenIeper
119PieterVanheuleHouthulst
129KrisWelvaertTorhout
131JohanGeldhofWaregem
133RobbeReychlerRoosdaal
30Jacques Vandecruys Antwerpen
33AlexTaymansGeel
59SimonVansevenantSlijpe
MauroDe KerpelWachtebeke
24SvenVerschoore Roeselare
FrankHareZelzate
32YouriMuylleLichtervelde
26OlivierSymoensZele511
34ArdenLonckeHarelbeke
35LouisMissiaenBissegem
MarioDavid Zelzate
21MattiasNysNieuwkerken-Waas
43CobiCompernolleLedegem
62TomVan de SteeneGent
54MitchDe JodeHeestert
22LesleyLibbrechtMenen
55MatthiasVan OngevalHaaltert
47DieterRigoleBerchem
80MatthiasVan SpeybroeckGentbrugge
38StijnPitschonAttenrode
40DavyTermoteHeule
113DimitriDelmotteDiksmuide
39HenryGheldofVeurne
106GregoryLievensLichtervelde
70TimoPillenIeper
45RubenBeernaert Roeselare
99SenneMaritHalle
69Laurens Lauwaert Wetteren
66WouterVanderhaeghenGullegem
103TanguyPansaertsTienen
DominiqueHareZelzate
50StevenSchiettecatte Sint Eloois Vijve
53WouterCoussement Kruisem
61SimonLonckeMoorslede
64JonasCrombezElverdinge
67HannesDalschaert Wetteren
57LouisVan daelKalmthout
48PrebenVerheyeKuurne
51BartHendrickxLauwe
49GeoffreySabbeHarelbeke
60CharlesVandeplasscheKortrijk
46BjornNoppeLauwe
StijnBreyezingem
58JasonDHaemersBredene
71LucasVermeireKortrijk
DieterDesmetMeulebeke
72MaximeDegrooteKortrijk
ValentijnBruneelKUURNE
85ElyRaedsWaardamme
SelimBouguernineMenen
81DetlevDebonnezLedegem
110TomArnoeIngelmunster
93ColinVan MeerbeeckBerchem
109MathiasTangheGistel
86JensBourgoisKuurne
79SebastiaanDe MeyKnesselare
124LanderGoeminneIeper
121Arne DedrieDiksmuide
125LucasMarkeyIeper
114Bruno Vanlerberghe Zedelgem
96YvesDecaesteckerIeper
123SiebeVangampelaereVlamertinge
112PieterDecabooterGent
78DriesTaillieuMoorsele
120RomainDeleeuwPoperinge
82DriesDe RoreVichte
122PieterjanDelerueBeveren aan de Ijzer
76BertLiefooghepoperinge
87VinnieVermeerschVlamertinge
97WannesPattynElverdinge
88ThibautTaelmanWaregem
77VincentVereeckeBeveren-Leie

 

Rushes klassement +40 jaar

startnrvrnaamnaamgemeenteRu1 MoRu2 MoPt1Pt2Tot MoRu1 LaRu2 LaPt1Pt2Tot LaRu1 ElRu2 ElPt1Pt2Tot ElRu1 WoRu2 WoPt1Pt2Tot WoRu1 LiRu2 LiPt1Pt2Tot LiTot pnten rush
202KrisJonckheereHouthulst13731013731011771434
209KurtSoensHeule01070721571325510626
201WouterVanden BergheGent551102225510330334320720
203DriesBarbierWevelgem117714420216
204TomSchotteLendelede22551010
205JohanDe BraekeleerNinove44224250509
211Vincent Cottignies Izegem 4323505
213KristofStandaertWingene30300303
222JrgenKyndtSnaaskerke330303
210MichaelOpsomerZulte33303
217SvenDe Schryver Vollezele54120303
208JosVan Handenhoven Middelkerke 41101
212MarcAssezKortemark0501101
218DirkAmpoorterKoekelare0
224MaartenVan AsscheBeernem
220DannyBoussauwTorhout
221KristofCloetGits
226JeroenDe BevereRoeselare
206Curd Buyck Moorsele
207KrisSmetStekene
214StevenMeeuwElverdinge
215ReinoutDeryckereBoezinge
223GeoffreySteyaertOOSTKAMP
219DimitryNeveGullegem