Startnummer Voornaam Naam Gemeente Uitslag Ruiselede Pnt Ru Uitslag Tielt Pnt Ti Uitslag Moorsele Pnt Mo Uitslag Elverdinge Pnt El Uitslag Wijtschate Pnt Wi Uitslag ? Pnt ? Uitslag Dadizele Pnt Da Uitslag Woumen Pnt W Uitslag Lichtervelde Pnt L Totaal
78 Rinus Verhelle Ardooie 2 32 4 27 3 29 88
17 Boris (W) Sarazijn Keiem 3 29 9 22 9 22 73
2 Stijn Verbeke Wakken 7 24 3 29 12 19 72
50 Bert Demeersseman Brielen 1 35 1 35 70
3 Brecht Deleye Lichtervelde 8 23 5 26 19 12 61
59 Stijn Craeymeersch Wingene 13 18 19 12 7 24 54
15 Viktor Vanhille Zarren 18 13 18 13 6 25 52
1 Jensy Desmet Kuurne 4 27 10 21 48
10 Kristof Sennesael Elverdinge 11 20 22 09 15 16 45
20 Jelle Willemyns Kortemark 2 32 25 9 41
54 Pedro Dereyne Beselare 17 14 6 25 39
93 Tim Van Hoornick Blankenberge 1 35 35
58 Pieter Vanheule Houthulst 12 19 16 15 34
16 Wim Vancoppenolle Gits 7 24 23 8 32
23 Mattias Nys Nieuwkerken-Waas 2 32 32
34 Michiel Denys Handzame 22 9 13 18 26 5 32
71 Steve Masson Poperinge 17 14 14 17 31
11 Tim De Meulemeester Kluisbergen 6 25 27 4 29
4 Ward Logghe Klerken 16 15 18 13 28
39 Thomas Segaert Kortemark 21 10 14 17 27
74 Kenneth De bruyne Tielt 4 27 27
44 Joris Aerden Aarschot 5 26 26
25 Senne Marit Halle 5 26 26
66 Xavier Vanhaelewyn Kortemark 26 5 10 21 26
31 Mitch De Jode Heestert 24 7 24
63 Christophe Laperre Rumbeke 8 23 23
64 Dieter Vansteenkiste Heule 8 23 23
22 Niels (W) Declercq Outrijve 30 1 11 20 30 1 22
99 Wouter Vanderhaeghen Gullegem 9 22 22
95 Kenneth De Decker Ertvelde 10 21 21
90 Pieter-Jan Claerhout Ingelmunster 11 20 20
37 Nicolas Vandromme Zillebeke 12 19 19
5 Samuel Hoornaert Torhout 13 18 18
91 Florian Viaene Sint-Kruis 14 17 17
68 Arno Provoost Gistel 15 16 16
101 Casper Deschuytter Jabbeke 15 16 16
89 Steve Masson watou 16 15 15
19 Kenneth (w!) Debruyne Houthulst 20 11 28 3 14
69 Lucas Vermeire Kortrijk 17 14 14
56 Simon (W) Vansevenant Slijpe 21 10 28 3 13
83 Mehdy Capoen Reningelst 19 12 12
18 Frederic Noyelle Houthulst 20 11 11
65 Kris Welvaert Torhout 20 11 11
55 Jonas Crombez Elverdinge 21 10 10
81 Dieter Verhaeghe Roeselare 22 9 09
43 Matthias Van Speybroeck Gentbrugge 23 8 08
57 Miguel Deceuninck Merkem 23 08 08
53 Sander Wyffels Harelbeke 24 7 07
52 Casper (w) Deschuytter Jabbeke 24 07 07
60 Birger Victor Kluisbergen 25 06 06
98 Vince Mattens Mechelen 25 6 06
7 Lawrence Harinck Sint denijs 26 05 05
46 Reinout Maes Vichte 27 04 04
104 Viktor Delva keiem 27 4 04
12 Tom Decaesstecker Elverdinge 28 3 03
40 Martijn Bogaert Lichtervelde 29 2 02
108 Rob (B) Carmans Hasselt 29 2 02
48 Sebastiaan De Mey Knesselare
79 Lars Oosterlinck Elverdinge
80 Bjorn Jacobs Kluisbergen
30 Ivan Garcia Oudenaarde
94 Leandros De backer Desselgem
14 David De Marez Lichtervelde
62 Jens Dubron Beveren leie
107 Ewout Devos Poelkapelle
49 Pieter Van hove Itegem
76 Glenn Delahaye Meerbeke
21 Domien Claes Moorslede
75 Tom Schotte Lendelede
24 Davy Debergh Esen
27 Bjorn Vanraes Houthulst
26 Dimitri Staelens Houthulst
51 Lander Goeminne Oostnieuwkerke
28 Loïc De Roose Lievegem
67 Kenny Deconinck Deerlijk
29 Wesley Legrand Elverdinge
38 Stijn Vanhaverbeke zwevegem
61 Robbe Van den Houte Ninove
47 Pieter Vanhaverbeke Kluisbergen
36 Sander Dhaene Harelbeke
35 Youri Muylle Lichtervelde
32 Vincent Christiaens Escanaffles
33 Lesley Libbrecht Menen
42 Cédric Verbeke Hooglede
41 Dimitri Soete Zarren
45 Timo Van den Broeck Affligem
70 Diederik Rosez Rumbeke
77 Jaron Vervacke Heestert
72 Stijn Joseph Kemmel
82 Jona Lombaert Izegem
73 Tawatchai Lukk Oostende
84 Emmerson Gruyaert Gent
85 Wim Vancoppenolle Gits
86 Bruno De Rynck Roeselare
87 Thibault Nelis Pittem
96 Bart Nelissen Ieper
97 Arne Vandenbroucke Beveren - Leie
92 Thibaud Mille Abele
100 Willem Van Boven Leffinge
102 Frederic D’hondt Rumbeke
103 Cosie Goudesone Roeselare
106 Sam Dekeersschieter Diksmuide
105 Henri Vanholme Alveringem