Wielerwedstrijd Woumen 26/9/20

 
Deelnemers Woumen betaald (26/9/20)
Startnr Naam Voornaam Gemeente
50 Bert Demeersseman Brielen
27 Bjorn Vanraes Houthulst
17 Boris (W) Sarazijn Keiem
3 Brecht Deleye Lichtervelde
42 Cdric Verbeke Hooglede
204 Curd Buyck Moorsele
24 Davy Debergh Esen
41 Dimitri Soete Zarren
26 Dimitri Staelens Houthulst
18 Frederic Noyelle Houthulst
209 Geert Versteele Woumen
7 Gilles Harinck Moen
20 Jelle Willemyns Kortemark
203 Johan De Braekeleer Ninove
8 Jorik Gaudissabois Aalter
44 Joris Aerden Aarschot
19 Kenneth (w!) Debruyne Houthulst
9 Kim Wils Lo
211 Kris Jonckheere Houthulst
10 Kristof Sennesael Elverdinge
33 Lesley Libbrecht Menen
28 Loc De Roose Lievegem
23 Mattias Nys Nieuwkerken-Waas
34 Michiel Denys Handzame
31 Mitch De Jode Heestert
46 Reinout Maes Vichte
36 Sander Dhaene Harelbeke
48 Sebastiaan De Mey Knesselare
2 Stijn Verbeke Wakken
39 Thomas Segaert Kortemark
15 Viktor Vanhille Zarren
32 Vincent Christiaens Escanaffles
4 Ward Logghe Klerken
16 Wim Vancoppenolle Gits
202 Wouter Vanden Berghe Gent
 
Deelnemers Woumen niet betaald (26/9/20)
Voornaam Naam Gemeente
Arno Provoost Gistel
Birger Victor Kluisbergen
Casper Deschuytter Jabbeke
Dieter Vansteenkiste Heule
Elke Timperman Rumbeke
Gianni Deweerdt Roeselare
Glenn Delahaye Meerbeke
Jonas Crombez Elverdinge
Kevin Deconinck zulte
Kevin Staelens Koekelare
Kris Smet Stekene
Kris Smet stekene
Kurt Heymans Stekene
Lucas Vermeire Kortrijk
Maarten Vanhaesendonck Machelen
Marc Vandeginste Roeselare
Matthias Van Havere Eksaarde
Miguel Deceuninck Merkem
Niels Declercq Outrijve
Pedro Dereyne Beselare
Pieter Hostyn Lauwe
Pieter Vanheule Houthulst
Pieter Vanheule Houthulst
Rinus Verhelle Ardooie
Robbe Van den Houte Ninove
Simon (W) Vansevenant Slijpe
Steve Masson Poperinge
Stijn Craeymeersch Wingene
Xavier Descamps Klerken
Xavier Vanhaelewyn Kortemark
 
Deelnemers Woumen betaald maar op Wachtlijst(26/9/20)
Voornaam Naam Gemeente

Wielerwedstrijd Lichtervelde 27/9/20

 
Deelnemers Lichtervelde betaald (27/9/20)
Startnr Naam Voornaam Gemeente
50 Bert Demeersseman Brielen
17 Boris (W) Sarazijn Keiem
3 Brecht Deleye Lichtervelde
42 Cdric Verbeke Hooglede
204 Curd Buyck Moorsele
14 David De Marez Lichtervelde
21 Domien Claes Moorslede
209 Geert Versteele Woumen
52 Gianni Deweerdt Roeselare
7 Gilles Harinck Moen
30 Ivan Garcia Oudenaarde
1 Jensy Desmet Kuurne
207 Jimmy De Clopper Uitbergen
203 Johan De Braekeleer Ninove
44 Joris Aerden Aarschot
208 Jos Van Handenhoven Middelkerke
9 Kim Wils Lo
210 Kris Inion Assebroek
10 Kristof Sennesael Elverdinge
51 Lander Goeminne Oostnieuwkerke
28 Loc De Roose Lievegem
40 Martijn Bogaert Lichtervelde
23 Mattias Nys Nieuwkerken-Waas
34 Michiel Denys Handzame
31 Mitch De Jode Heestert
22 Niels (W) Declercq Outrijve
5 Samuel Hoornaert Torhout
25 Senne Marit Halle
2 Stijn Verbeke Wakken
45 Timo Van den Broeck Affligem
15 Viktor Vanhille Zarren
4 Ward Logghe Klerken
16 Wim Vancoppenolle Gits
202 Wouter Vanden Berghe Gent
35 Youri Muylle Lichtervelde
 
Deelnemers Lichtervelde niet betaald (27/9/20)
Voornaam Naam Gemeente
Alexander Lietaert Langemark Poelkapelle
Bjorn Jacobs Kluisbergen
Bjorn Moerkerke Moorsele
Christophe Laperre Rumbeke
Davy Goethals Wingene
Diederik Rosez Rumbeke
Elke Timperman Rumbeke
Jaron VERVACKE Heestert
Jelle Willemyns Kortemark
Jens Dubron Beveren leie
Jonas Crombez Elverdinge
Jorik Gaudissabois Aalter
Kenny Deconinck Deerlijk
Kevin Deconinck zulte
Kevin Staelens Koekelare
Kris Smet Stekene
Kris Smet stekene
Kristof Standaert Wingene
Leandros De backer Desselgem
Lucas Vermeire Kortrijk
Marc Assez Kortemark
Marc Vandeginste Roeselare
Matthias Van Havere Eksaarde
Nick De Gruyter Gits
Pedro Dereyne Beselare
Peter Heymans Burcht
Pieter Hostyn Lauwe
Pieter Vanheule Houthulst
Rinus Verhelle Ardooie
Sander Wyffels Harelbeke
Sander Wyffels Harelbeke
Sebastiaan De Mey Knesselare
Simon (W) Vansevenant Slijpe
Steve Masson Poperinge
Steven D'helft Moorsele
Steven D'helft Moorsele
Stijn Craeymeersch Wingene
Stijn De vriese wontergem
Tim De Meulemeester Kluisbergen
Tuur Oosthuyse Lichtervelde
 
Deelnemers Lichtervelde betaald maar op Wachtlijst(27/9/20)
Voornaam Naam Gemeente

Wielerwedstrijd Elverdinge 10/10/20

 
Deelnemers Elverdinge betaald (10/10/20)
Startnr Naam Voornaam Gemeente
17 Boris (W) Sarazijn Keiem
3 Brecht Deleye Lichtervelde
204 Curd Buyck Moorsele
206 Frans Seynhaeve Elverdinge
18 Frederic Noyelle Houthulst
209 Geert Versteele Woumen
7 Gilles Harinck Moen
1 Jensy Desmet Kuurne
203 Johan De Braekeleer Ninove
8 Jorik Gaudissabois Aalter
44 Joris Aerden Aarschot
208 Jos Van Handenhoven Middelkerke
9 Kim Wils Lo
10 Kristof Sennesael Elverdinge
28 Loc De Roose Lievegem
43 Matthias Van Speybroeck Gentbrugge
23 Mattias Nys Nieuwkerken-Waas
205 Michael Opsomer Zulte
34 Michiel Denys Handzame
31 Mitch De Jode Heestert
37 Nicolas Vandromme Zillebeke
212 Patrick Heughebaert Poperinge
49 Pieter Van hove Itegem
47 Pieter Vanhaverbeke Kluisbergen
Rob (B) Carmans Hasselt
25 Senne Marit Halle
38 Stijn Vanhaverbeke zwevegem
2 Stijn Verbeke Wakken
39 Thomas Segaert Kortemark
11 Tim De Meulemeester Kluisbergen
12 Tom Decaesstecker Elverdinge
15 Viktor Vanhille Zarren
32 Vincent Christiaens Escanaffles
4 Ward Logghe Klerken
29 Wesley Legrand Elverdinge
202 Wouter Vanden Berghe Gent
 
Deelnemers Elverdinge niet betaald (10/10/20)
Voornaam Naam Gemeente
Alexander Lietaert Langemark Poelkapelle
Arno Provoost Gistel
Bert Demeersseman Brielen
Bjorn Moerkerke Moorsele
Bjorn Vanraes Houthulst
Brecht Verstraete Ieper
Christophe Laperre Rumbeke
Elke Timperman Rumbeke
Ewout Devos Poelkapelle
Geert Geeraert Boezinge
Heikki Deborggraeve Watou
Jelle Willemyns Kortemark
Jens Dubron Beveren leie
Jonas Crombez Elverdinge
Kenneth (w!) Debruyne Houthulst
Kenny Deconinck Deerlijk
Kevin Deconinck zulte
Kevin Staelens Koekelare
Kris Smet Stekene
Kris Smet stekene
Lars Oosterlinck Elverdinge
Leandros De backer Desselgem
Matthias Van Havere Eksaarde
Nick Van Elslander Roeselare
Pedro Dereyne Beselare
Peter Heymans Burcht
Pieter Hostyn Lauwe
Pieter Vanheule Houthulst
Sander Wyffels Harelbeke
Sander Wyffels Harelbeke
Simon (W) Vansevenant Slijpe
Steven D'helft Moorsele
Steven D'helft Moorsele
Stijn Craeymeersch Wingene
Tom Schotte Lendelede
Xavier Vanhaelewyn Kortemark
 
Deelnemers Elverdinge betaald maar op Wachtlijst (10/10/20)
Voornaam Naam Gemeente