Wielerwedstrijd Ruislede 22/4/19

Deelnemers Ruislede betaald (22/4/19)
Naam Voornaam Gemeente
Aaron Vannevel Sijsele
Andy Vandromme Ieper
Bjorn Moerkerke Moorsele
Bjorn Vanraes Houthulst
Brecht Deruyck (B) Ruiselede
Christophe De Grom Denderleeuw
Christophe Smekens Oostrozebeke
Dieter Desmet (B) Meulebeke
Dieter Moerkerke Wevelgem
Dieter Roquet Beveren aan de ijzer
Dimitry Neve (W) Gullegem
Djess Camertijn Lauwe
Dries Descamps (B) Staden
Dries Marichael Tielt
Francky Verschueren Kruisem
Geert Versteele Woumen
Gregory Waeyaert Houthulst
Jens Van Poucke Adegem
Jensy Desmet Kuurne
Johan De Braekeleer Ninove
Jonathan Verschueren (B) Waregem
Jonathan Viaene (W) Geluwe
Jorik Gaudissabois Aalter
Jos Van Handenhoven Middelkerke
Jurgen Dumont Gent
Kenneth De Decker Ertvelde
Kenneth Debruyne Houthulst
Kenneth Decleir ichtegem
Kevin Huyghe Woesten
Kevin Spiessens Oostrozebeke
Kristof Sennesael Elverdinge
Kurt Soens Heule
Loc De Roose Lievegem
Massimo Brackez Kortemark
Matthias Delafontaine Torhout
Nico Hellebuyck Tielt
Nico Maes Nederswalm
Pedro Dereyne Beselare
Robbe Casier Hooglede
Ruben Vuylsteke Meulebeke
Sander Vankeirsbilck Moorsele
Simon Borgers Beernem
Simon Vansevenant Slijpe
Thomas Wieme Ronse
Tim Verhaeghe (B) Oostende
Valentijn Bruneel Kuurne
Viktor Vanhille Zarren
Ward Logghe Klerken
Warre Leyn (B) Meulebeke
Wouter Vanden Berghe Gent
Deelnemers Ruislede niet betaald (22/4/19)
Naam Voornaam Gemeente
Bram Allaert Tielt
Hare Frank Zelzate
John Cobbaut Lede
Laurens De Bruyne Pittem
Michael Opsomer (W) Zulte
Pedro Jacob (!B) Poperinge
Pieter Vanheule (w) Houthulst
Pieter-Jan Claerhout Waregem
Tom ! Serlet Zwevezele
Wesley Balcaen Ingelmunster
Deelnemers Ruislede betaald maar op Wachtlijst(22/4/19)
Naam Voornaam Gemeente

Wielerwedstrijd Tielt 1/5/2019

Deelnemers Tielt betaald (1/5/19)
Naam Voornaam Gemeente
Alexander Dewilde (W) Kortemark
Andy Vandromme Ieper
Bert Demeersseman Zillebeke
Bert Feys Ingelmunster
Bjorn Moerkerke Moorsele
Bjorn Vanraes Houthulst
Brecht Deruyck (B) Ruiselede
Carl Meersman Tielt
Cdric Callewaert Poelkapelle
Christophe De Grom Denderleeuw
Christophe Smekens Oostrozebeke
David Degraeve Brugge
Dieter Desmet (B) Meulebeke
Dieter Maes (!) Sint-Eloois-Vijve
Dieter Moerkerke Wevelgem
Dieter Vansteenkiste(!B) Heule
Dieter Vlaeminck (B) Wevelgem
Djess Camertijn Lauwe
Dries Descamps (B) Staden
Dries Marichael Tielt
Frederik Van Eeckhout Anzegem
Geert Versteele Woumen
Gino Verstraete (B) Eeklo
Gregory Waeyaert Houthulst
Jan Samaey (W) Oostende
Jensy Desmet Kuurne
Jochen van Es Ruddervoorde
Johan De Braekeleer Ninove
Jonathan Viaene (W) Geluwe
Jos Van Handenhoven Middelkerke
Kenneth De Bruyne (B) Tielt
Kenneth De Decker Ertvelde
Kenneth Debruyne Houthulst
Kenny Deconinck (B) Deerlijk
Kevin Huyghe Woesten
Kevin Spiessens Oostrozebeke
Kevin Van Oost Tielt
Kobe Nachtergaele (B) Tielt
Kristof Sennesael Elverdinge
Kristof Standaert Wingene
Kurt Soens Heule
Lienert van Es Aartrijke
Martijn Coudenys (B) Egem
Mathias Maebe Lotenhulle
Matthias Delafontaine Torhout
Michiel Lecluyse Kortrijk
Nico Hellebuyck Tielt
Nico Maes Nederswalm
Peter Despriet Bellegem
Robbe Casier Hooglede
Sander Vankeirsbilck Moorsele
Simon Depraetere Anzegem
Simon Vansevenant Slijpe
Sonny Blieck Meulebeke
Tijl Vaneyghen Poperinge
Tim Verhaeghe (B) Oostende
Tom Brulez Tielt
Valentijn Bruneel Kuurne
Ward Logghe Klerken
Warre Leyn (B) Meulebeke
Wouter Vanden Berghe Gent
Yves De Vos (W) Hansbeke
Deelnemers Tielt niet betaald (1/5/19)
Naam Voornaam Gemeente
Didier Van den Bossche(!) Adegem
Dimitry Neve (W) Gullegem
Dylan Depypere Ooigem
Jurgen Dumont Gent
Kris Steyaert Tielt
Massimo Brackez Kortemark
Michael Van Eeckhout!!! Ingooigem
Michiel Vanheede Meulebeke
Niels Wittouck Kortrijk
Pedro Jacob (!B) Poperinge
Pieter-Jan Claerhout Waregem
Ruben Vuylsteke Meulebeke
Wesley Balcaen Ingelmunster
 
Deelnemers Tielt betaald maar op Wachtlijst(1/5/19)
Naam Voornaam Gemeente

Wielerwedstrijd Moorsele 15/6/19

Deelnemers Moorsele betaald 15/6/19)
Naam Voornaam Gemeente
Andy Vandromme Ieper
Arthur Vanlokeren Dadizele
Bart Druart Menen
Bert Demeersseman Zillebeke
Bjorn Moerkerke Moorsele
Bjorn Vanraes Houthulst
Brecht Vuylsteke Lendelede
Christophe Callens Ingooigem
Christophe De Grom Denderleeuw
Christophe Smekens Oostrozebeke
Cobi Compernolle(!B) Ledegem
Curd Buyck Moorsele
Dieter Moerkerke Wevelgem
Djess Camertijn Lauwe
Dries Barbier Wevelgem
Dries Descamps (B) Staden
Dylan Depypere Ooigem
Gauthier Descheemaecker Geluwe
Geert Versteele Woumen
Gianni Vermeiren (B) Meerdonk
Henrik Soetaert Menen
Jens Verstraete Geluwe
Jensy Desmet Kuurne
Johan De Braekeleer Ninove
Jonas Verbeke Sint-eloois-winkel
Jonathan Viaene (W) Geluwe
Jos Van Handenhoven Middelkerke
Jurgen Dumont Gent
Kenneth Debruyne Houthulst
Kevin Huyghe Woesten
Kevin Parrein Poperinge
Kevin Spiessens Oostrozebeke
Kristof Sennesael Elverdinge
Kristof Standaert Wingene
Kurt Soens Heule
Kurt Vanneste Diksmuide
Laurens De Bruyne Pittem
Leandros De Backer Desselgem
Michal De Baets Moorsele
Michael Opsomer (W) Zulte
Mike Buyck Menen
Mitch De Jode Heestert
Pedro Dereyne Beselare
Pieter Joseph Kemmel
Ruben Beernaert (W) Roeselare
Sander Boysen handzame
Sander Kimpe Handzame
Simon Segers Menen
Steve Masson Poperinge
Steven D'helft Moorsele
Stijn Joseph Kemmel
Stijn Vanhaverbeke Otegem
Tijl Vaneyghen Poperinge
Tom Decaesstecker Elverdinge
Tom Schotte (B) Lendelede
Toon Van de Vondel Lint
Valentijn Bruneel Kuurne
Vincent Vereecke Beveren-Leie
Ward Logghe Klerken
Wout Lambrecht Kortemark
Wouter Beyens Menen
Wouter Vanden Berghe Gent
Yves Decaestecker Ieper
 
Deelnemers Moorsele niet betaald (15/6/19)
Naam Voornaam Gemeente
Bart Pattyn zillebeke
Carl Meersman Tielt
Dieter Vlaeminck (B) Wevelgem
Dimitry Neve (W) Gullegem
Ewout Vandorpe Oostende
Gregory Waeyaert Houthulst
Jan De Cokere Deinze
Jorger Bulcke Ieper
Michiel Vanheede Meulebeke
Nico Maes Nederswalm
Niels Wittouck Kortrijk
Pedro Jacob (!B) Poperinge
Viktor Vanhille Zarren
 
Deelnemers Moorsele betaald maar op Wachtlijst(15/6/19)
Naam Voornaam Gemeente

Wielerwedstrijd Elverdinge 29/6/19

Deelnemers Elverdinge betaald (29/6/19)
Naam Voornaam Gemeente
Andy Vandromme Ieper
Arthur Vanlokeren Dadizele
Bart Druart Menen
Bart Pattyn zillebeke
Bjorn Moerkerke Moorsele
Bjorn Vanraes Houthulst
Christophe De Grom Denderleeuw
Christophe Smekens Oostrozebeke
Dieter Moerkerke Wevelgem
Dries Descamps (B) Staden
Francky Verschueren Kruisem
Gaetan Dumoulin Elverdinge
Geert Versteele Woumen
Gregory Waeyaert Houthulst
Jensy Desmet Kuurne
Jonathan Verschueren (B) Waregem
Jos Van Handenhoven Middelkerke
Kenneth Debruyne Houthulst
Kevin Huyghe Woesten
Kevin Parrein Poperinge
Kevin Spiessens Oostrozebeke
Kim Wils Lo Reninge
Kris Smet Sint-Niklaas
Kristof Sennesael Elverdinge
Kurt Soens Heule
Laurens De Bruyne Pittem
Michael Opsomer (W) Zulte
Pedro Dereyne Beselare
Reinout Maes Vichte
Sander Vankeirsbilck Moorsele
Sebastiaan De Mey (W) Knesselare
Steve Masson Poperinge
Steven D'helft Moorsele
Steven Meeuw Elverdinge
Stijn Joseph Kemmel
Stijn Vanhaverbeke Otegem
Sven De Schryver Vollezele
Tijl Vaneyghen Poperinge
Tom Decaesstecker Elverdinge
Tommie Mouton (W) Oedelem
Valentijn Bruneel Kuurne
Viktor Vanhille Zarren
Ward Logghe Klerken
Wouter Vanden Berghe Gent
Yoni Annys Veurne
 
Deelnemers Elverdinge niet betaald (29/6/19)
Naam Voornaam Gemeente
Bert Demeersseman Zillebeke
Dieter Vlaeminck (B) Wevelgem
Dimitry Neve (W) Gullegem
Djess Camertijn Lauwe
Dylan Depypere Ooigem
Gregory Vansteenlandt Krombeke
Henrik Soetaert Menen
Johan De Braekeleer Ninove
Jonathan Viaene (W) Geluwe
Jorger Bulcke Ieper
Jurgen Dumont Gent
Kurt Vanneste Diksmuide
Nico Maes Nederswalm
Niels Wittouck Kortrijk
Pedro Jacob (!B) Poperinge
Ruben Beernaert (W) Roeselare
Vincent Vereecke Beveren-Leie
 
Deelnemers Elverdinge betaald maar op Wachtlijst(29/6/19)
Naam Voornaam Gemeente

Wielerwedstrijd Wijtschate 13/7/19

Deelnemers Wijtschate betaald (13/7/19)
Naam Voornaam Gemeente
Arthur Vanlokeren Dadizele
Bart Bauters Brakel
Bart Druart Menen
Bart Hendrickx Lauwe
Bart Pattyn zillebeke
Bert Demeersseman Zillebeke
Bjorn Moerkerke Moorsele
Bjorn Vanraes Houthulst
Charles Vandeplassche Kortrijk
Christophe De Grom Denderleeuw
Dieter Moerkerke Wevelgem
Dries Decoster DEINZE
Dries Descamps (B) Staden
Frdric Decoster Ieper
Glenn Ollevier Menen
Gregory Waeyaert Houthulst
Jensy Desmet Kuurne
Jonathan Verschueren (B) Waregem
Jos Van Handenhoven Middelkerke
Kenneth Debruyne Houthulst
Kenny Deconinck (B) Deerlijk
Kevin Huyghe Woesten
Kevin Parrein Poperinge
Kim Wils Lo Reninge
Kristof Sennesael Elverdinge
Kristof Standaert Wingene
Kurt Soens Heule
Laurens De Bruyne Pittem
Matthias De Langhe Oudenaarde
Nicolas Vandromme IEPER
Olivier Vandendriessche Oudenaarde
Pedro Dereyne Beselare
Pieter Joseph Kemmel
Sander Vankeirsbilck Moorsele
Steven D'helft Moorsele
Stijn Bauters Zegelsem
Stijn Joseph Kemmel
Thomas Goethals Diksmuide
Tijl Vaneyghen Poperinge
Valentijn Bruneel Kuurne
Ward Logghe Klerken
Wouter Vanden Berghe Gent
Yoni Annys Veurne
 
Deelnemers Wijtschate niet betaald (13/7/19)
Naam Voornaam Gemeente
Andy Vandromme Ieper
Christophe Smekens Oostrozebeke
Connie Viaene ieper
Dieter Vlaeminck (B) Wevelgem
Dimitry Neve (W) Gullegem
Dylan Depypere Ooigem
Emmanuel Freitas Hollebeke
Frederik Pysson Wijtschate
Johan De Braekeleer Ninove
Jonathan Viaene (W) Geluwe
Jorger Bulcke Ieper
Jurgen Dumont Gent
Kevin Spiessens Oostrozebeke
Kurt Vanneste Diksmuide
Nico Maes Nederswalm
Pedro Jacob (!B) Poperinge
Ruben Lust Dadizele
 
Deelnemers Wijtschate betaald maar op Wachtlijst(13/7/19)
Naam Voornaam Gemeente

Wielerwedstrijd Dadizele 15/09/19

Deelnemers Dadizele betaald (15/09/19)
Naam Voornaam Gemeente
Geert Versteele Woumen
Wouter Vanden Berghe Gent
 
Deelnemers Dadizele niet betaald (15/09/19)
Naam Voornaam Gemeente
Alexander Demyttenaere Ardooie
Andy Vandromme Ieper
Arne Dejonghe Waregem
Bart Hendrickx Lauwe
Bart Pattyn zillebeke
Bjorn Moerkerke Moorsele
Brecht Vandenbroucke Roeselare
Christophe De Grom Denderleeuw
Christophe Smekens Oostrozebeke
David De Marez Lichtervelde
Dieter Vlaeminck (B) Wevelgem
Dimitry Neve (W) Gullegem
Dirk Tourlouse Roeselare
Dries Descamps (B) Staden
Dries Marichael Tielt
Dylan Depypere Ooigem
Emmanuel Freitas Hollebeke
Gregory Waeyaert Houthulst
James Debaere Roeselaere
Jensy Desmet Kuurne
Johan De Braekeleer Ninove
Jonathan Viaene (W) Geluwe
Jorger Bulcke Ieper
Jos Van Handenhoven Middelkerke
Jurgen Dumont Gent
Kenny Deconinck (B) Deerlijk
Kevin Huyghe Woesten
Kevin Parrein Poperinge
Kevin Parrein Poperinge
Kevin Spiessens Oostrozebeke
Kevin Van Wayenberge Menen
Kristof Sennesael Elverdinge
Kurt Soens Heule
Kurt Vanneste Diksmuide
Laurens De Bruyne Pittem
Michiel Vanheede Meulebeke
Nico Maes Nederswalm
Pedro Jacob (!B) Poperinge
Ruben Beernaert (W) Roeselare
Tijl Vaneyghen Poperinge
Valentijn Bruneel Kuurne
Viktor Vanhille Zarren
Ward Logghe Klerken
William Vansteelandt Roeselare
 
Deelnemers Dadizele betaald maar op Wachtlijst(15/09/19)
Naam Voornaam Gemeente

Wielerwedstrijd Lichtervelde 22/9/19

Deelnemers Lichtervelde betaald (22/9/19)
Naam Voornaam Gemeente
Geert Versteele Woumen
Jean-Louis Verstraete Geluwe
Steven D'helft Moorsele
Wouter Vanden Berghe Gent
 
Deelnemers Lichtervelde niet betaald (22/9/19)
Naam Voornaam Gemeente
Andy Vandromme Ieper
Arne Dejonghe Waregem
Bart Hendrickx Lauwe
Bart Pattyn zillebeke
Bjorn Moerkerke Moorsele
Charles Vandeplassche Kortrijk
Christ Verstraete Waregem
Christophe De Grom Denderleeuw
Christophe Smekens Oostrozebeke
David De Marez Lichtervelde
Dieter Vlaeminck (B) Wevelgem
Dimitry Neve (W) Gullegem
Dirk Tourlouse Roeselare
Dries Descamps (B) Staden
Dries Marichael Tielt
Dylan Depypere Ooigem
Gregory Waeyaert Houthulst
Jensy Desmet Kuurne
Johan De Braekeleer Ninove
Jonathan Viaene (W) Geluwe
Jorger Bulcke Ieper
Jos Van Handenhoven Middelkerke
Jurgen Dumont Gent
Kevin Huyghe Woesten
Kevin Parrein Poperinge
Kevin Parrein Poperinge
Kevin Spiessens Oostrozebeke
Kristof Sennesael Elverdinge
Kurt Soens Heule
Kurt Vanneste Diksmuide
Laurens De Bruyne Pittem
Nico Maes Nederswalm
Pedro Jacob (!B) Poperinge
Ruben Beernaert (W) Roeselare
Tijl Vaneyghen Poperinge
Valentijn Bruneel Kuurne
Viktor Vanhille Zarren
Ward Logghe Klerken
 
Deelnemers Lichtervelde betaald maar op Wachtlijst(22/9/19)
Naam Voornaam Gemeente

Wielerwedstrijd Woumen 28/9/19

Deelnemers Woumen betaald (28/9/19)
Naam Voornaam Gemeente
Geert Versteele Woumen
Wouter Vanden Berghe Gent
 
Deelnemers Woumen niet betaald (28/9/19)
Naam Voornaam Gemeente
Andy Vandromme Ieper
Arne Dejonghe Waregem
Bart Hendrickx Lauwe
Bart Pattyn zillebeke
Charles Vandeplassche Kortrijk
Christophe De Grom Denderleeuw
Christophe Smekens Oostrozebeke
Dieter Vlaeminck (B) Wevelgem
Dimitry Neve (W) Gullegem
Dirk Tourlouse Roeselare
Dries Descamps (B) Staden
Dylan Depypere Ooigem
Gregory Waeyaert Houthulst
Jensy Desmet Kuurne
Johan De Braekeleer Ninove
Jonathan Viaene (W) Geluwe
Jorger Bulcke Ieper
Jos Van Handenhoven Middelkerke
Jurgen Dumont Gent
Kevin Huyghe Woesten
Kevin Parrein Poperinge
Kevin Parrein Poperinge
Kevin Spiessens Oostrozebeke
Kristof Sennesael Elverdinge
Kurt Soens Heule
Kurt Vanneste Diksmuide
Laurens De Bruyne Pittem
Nico Maes Nederswalm
Pedro Jacob (!B) Poperinge
Ruben Beernaert (W) Roeselare
Tijl Vaneyghen Poperinge
Valentijn Bruneel Kuurne
Viktor Vanhille Zarren
Ward Logghe Klerken
 
Deelnemers Woumen betaald maar op Wachtlijst(28/9/19)
Naam Voornaam Gemeente