Wielerwedstrijd Woumen 26/9/20

 
Deelnemers Woumen betaald (26/9/20)
Startnr Naam Voornaam Gemeente
68 Arno Provoost Gistel
50 Bert Demeersseman Brielen
60 Birger Victor Kluisbergen
27 Bjorn Vanraes Houthulst
17 Boris (W) Sarazijn Keiem
3 Brecht Deleye Lichtervelde
52 Casper (w) Deschuytter Jabbeke
42 Cdric Verbeke Hooglede
204 Curd Buyck Moorsele
24 Davy Debergh Esen
64 Dieter Vansteenkiste Heule
26 Dimitri Staelens Houthulst
225 Elke Timperman Rumbeke
18 Frederic Noyelle Houthulst
209 Geert Versteele Woumen
230 Gianni Deweerdt Roeselare
76 Glenn Delahaye Meerbeke
20 Jelle Willemyns Kortemark
203 Johan De Braekeleer Ninove
55 Jonas Crombez Elverdinge
44 Joris Aerden Aarschot
19 Kenneth (w!) Debruyne Houthulst
211 Kris Jonckheere Houthulst
215 Kris Smet stekene
10 Kristof Sennesael Elverdinge
226 Kurt Soens Heule
7 Lawrence Harinck Sint denijs
33 Lesley Libbrecht Menen
28 Loc De Roose Lievegem
69 Lucas Vermeire Kortrijk
227 Marc Vandeginste Roeselare
23 Mattias Nys Nieuwkerken-Waas
34 Michiel Denys Handzame
57 Miguel Deceuninck Merkem
31 Mitch De Jode Heestert
22 Niels (W) Declercq Outrijve
54 Pedro Dereyne Beselare
58 Pieter Vanheule Houthulst
46 Reinout Maes Vichte
78 Rinus Verhelle Ardooie
61 Robbe Van den Houte Ninove
36 Sander Dhaene Harelbeke
48 Sebastiaan De Mey Knesselare
56 Simon (W) Vansevenant Slijpe
71 Steve Masson Poperinge
59 Stijn Craeymeersch Wingene
72 Stijn Joseph Kemmel
2 Stijn Verbeke Wakken
73 Tawatchai Lukk Oostende
39 Thomas Segaert Kortemark
15 Viktor Vanhille Zarren
32 Vincent Christiaens Escanaffles
4 Ward Logghe Klerken
16 Wim Vancoppenolle Gits
202 Wouter Vanden Berghe Gent
216 Xavier Descamps Klerken
66 Xavier Vanhaelewyn Kortemark
 
Deelnemers Woumen niet betaald (26/9/20)
Voornaam Naam Gemeente
Kevin Deconinck zulte
Kevin Staelens Koekelare
Kurt Heymans Stekene
Maarten Vanhaesendonck Machelen
Matthias Van Havere Eksaarde
Pieter Hostyn Lauwe
 
Deelnemers Woumen betaald maar op Wachtlijst(26/9/20)
Voornaam Naam Gemeente

Wielerwedstrijd Lichtervelde 27/9/20

 
Deelnemers Lichtervelde betaald (27/9/20)
Startnr Naam Voornaam Gemeente
222 Andy De Ketelaere pittem
50 Bert Demeersseman Brielen
80 Bjorn Jacobs Kluisbergen
201 Bjorn Moerkerke Moorsele
17 Boris (W) Sarazijn Keiem
3 Brecht Deleye Lichtervelde
42 Cdric Verbeke Hooglede
63 Christophe Laperre Rumbeke
204 Curd Buyck Moorsele
14 David De Marez Lichtervelde
213 Davy Goethals Wingene
70 Diederik Rosez Rumbeke
81 Dieter Verhaeghe Roeselare
21 Domien Claes Moorslede
225 Elke Timperman Rumbeke
230 Gianni Deweerdt Roeselare
223 Heikki (B) deborggraeve Watou
30 Ivan Garcia Oudenaarde
77 Jaron Vervacke Heestert
20 Jelle Willemyns Kortemark
62 Jens Dubron Beveren leie
1 Jensy Desmet Kuurne
207 Jimmy De Clopper Uitbergen
203 Johan De Braekeleer Ninove
82 Jona Lombaert Izegem
55 Jonas Crombez Elverdinge
44 Joris Aerden Aarschot
208 Jos Van Handenhoven Middelkerke
74 Kenneth De bruyne Tielt
67 Kenny Deconinck Deerlijk
210 Kris Inion Assebroek
215 Kris Smet stekene
65 Kris Welvaert Torhout
10 Kristof Sennesael Elverdinge
218 Kristof Standaert Wingene
226 Kurt Soens Heule
51 Lander Goeminne Oostnieuwkerke
7 Lawrence Harinck Sint denijs
28 Loc De Roose Lievegem
69 Lucas Vermeire Kortrijk
217 Marc Assez Kortemark
40 Martijn Bogaert Lichtervelde
23 Mattias Nys Nieuwkerken-Waas
34 Michiel Denys Handzame
31 Mitch De Jode Heestert
224 Nick De Gruyter Gits
22 Niels (W) Declercq Outrijve
54 Pedro Dereyne Beselare
58 Pieter Vanheule Houthulst
90 Pieter-Jan Claerhout Ingelmunster
78 Rinus Verhelle Ardooie
5 Samuel Hoornaert Torhout
53 Sander Wyffels Harelbeke
25 Senne Marit Halle
56 Simon (W) Vansevenant Slijpe
71 Steve Masson Poperinge
214 Steven D'helft Moorsele
59 Stijn Craeymeersch Wingene
72 Stijn Joseph Kemmel
2 Stijn Verbeke Wakken
11 Tim De Meulemeester Kluisbergen
45 Timo Van den Broeck Affligem
15 Viktor Vanhille Zarren
4 Ward Logghe Klerken
16 Wim Vancoppenolle Gits
202 Wouter Vanden Berghe Gent
35 Youri Muylle Lichtervelde
 
Deelnemers Lichtervelde niet betaald (27/9/20)
Voornaam Naam Gemeente
Alexander Lietaert Langemark Poelkapelle
Kevin Deconinck zulte
Kevin Staelens Koekelare
Leandros De backer Desselgem
Marc Vandeginste Roeselare
Matthias Van Havere Eksaarde
Peter Heymans Burcht
Pieter Hostyn Lauwe
Sebastiaan De Mey Knesselare
Stijn De vriese wontergem
Thibaut Taelman Waregem
Tuur Oosthuyse Lichtervelde
 
Deelnemers Lichtervelde betaald maar op Wachtlijst(27/9/20)
Voornaam Naam Gemeente

Wielerwedstrijd Elverdinge 10/10/20

 
Deelnemers Elverdinge betaald (10/10/20)
Startnr Naam Voornaam Gemeente
97 Arne Vandenbroucke Beveren - Leie
68 Arno Provoost Gistel
96 Bart Nelissen Ieper
50 Bert Demeersseman Brielen
17 Boris (W) Sarazijn Keiem
3 Brecht Deleye Lichtervelde
86 Bruno De Rynck Roeselare
101 Casper Deschuytter Jabbeke
63 Christophe Laperre Rumbeke
103 Cosie Goudesone Roeselare
204 Curd Buyck Moorsele
231 David Declercq Wijtschate
24 Davy Debergh Esen
64 Dieter Vansteenkiste Heule
41 Dimitri Soete Zarren
84 Emmerson Gruyaert Gent
107 Ewout Devos Poelkapelle
91 Florian Viaene Sint-Kruis
206 Frans Seynhaeve Elverdinge
102 Frederic Dhondt Rumbeke
18 Frederic Noyelle Houthulst
229 Geert Geeraert Boezinge
223 Heikki (B) deborggraeve Watou
105 Henri Vanholme Alveringem
62 Jens Dubron Beveren leie
1 Jensy Desmet Kuurne
203 Johan De Braekeleer Ninove
55 Jonas Crombez Elverdinge
44 Joris Aerden Aarschot
208 Jos Van Handenhoven Middelkerke
95 Kenneth De Decker Ertvelde
19 Kenneth (w!) Debruyne Houthulst
67 Kenny Deconinck Deerlijk
210 Kris Inion Assebroek
211 Kris Jonckheere Houthulst
215 Kris Smet stekene
10 Kristof Sennesael Elverdinge
79 Lars Oosterlinck Elverdinge
7 Lawrence Harinck Sint denijs
94 Leandros De backer Desselgem
28 Loc De Roose Lievegem
43 Matthias Van Speybroeck Gentbrugge
23 Mattias Nys Nieuwkerken-Waas
83 Mehdy Capoen Reningelst
205 Michael Opsomer Zulte
34 Michiel Denys Handzame
31 Mitch De Jode Heestert
37 Nicolas Vandromme Zillebeke
22 Niels (W) Declercq Outrijve
212 Patrick Heughebaert Poperinge
54 Pedro Dereyne Beselare
49 Pieter Van hove Itegem
47 Pieter Vanhaverbeke Kluisbergen
58 Pieter Vanheule Houthulst
78 Rinus Verhelle Ardooie
108 Rob (B) Carmans Hasselt
106 Sam Dekeersschieter Diksmuide
53 Sander Wyffels Harelbeke
56 Simon (W) Vansevenant Slijpe
89 Steve Masson watou
214 Steven D'helft Moorsele
228 Steven Meeuw Elverdinge
59 Stijn Craeymeersch Wingene
72 Stijn Joseph Kemmel
38 Stijn Vanhaverbeke zwevegem
2 Stijn Verbeke Wakken
92 Thibaud Mille Abele
87 Thibault Nelis Pittem
39 Thomas Segaert Kortemark
11 Tim De Meulemeester Kluisbergen
93 Tim Van Hoornick Blankenberge
12 Tom Decaesstecker Elverdinge
75 Tom Schotte Lendelede
104 Viktor Delva keiem
15 Viktor Vanhille Zarren
98 Vince Mattens Mechelen
32 Vincent Christiaens Escanaffles
4 Ward Logghe Klerken
29 Wesley Legrand Elverdinge
100 Willem Van Boven Leffinge
85 Wim Vancoppenolle Gits
202 Wouter Vanden Berghe Gent
99 Wouter Vanderhaeghen Gullegem
66 Xavier Vanhaelewyn Kortemark
 
Deelnemers Elverdinge niet betaald (10/10/20)
Voornaam Naam Gemeente
Alexander Lietaert Langemark Poelkapelle
Bjorn Moerkerke Moorsele
Bjorn Vanraes Houthulst
Brecht Verstraete Ieper
David De Marez Lichtervelde
Davy Debergh Esen
Elke Timperman Rumbeke
Geert Versteele Woumen
Jelle Willemyns Kortemark
Jens Bleyaert Maldegem
Kaz Verstraete Sint Kruis
Kaz Verstraete Brugge
Kevin Deconinck zulte
Kevin Staelens Koekelare
Mathias Mathias Planckaert Heestert
Matthias Van Havere Eksaarde
Nick Van Elslander Roeselare
Peter Heymans Burcht
Pieter Hostyn Lauwe
Thibaut Taelman Waregem
Ward Decherf Wervik
 
Deelnemers Elverdinge betaald maar op Wachtlijst (10/10/20)
Voornaam Naam Gemeente