Deelnemers Elverdinge betaald (10/10/20)
Startnr Naam Voornaam Gemeente
97 Arne Vandenbroucke Beveren - Leie
68 Arno Provoost Gistel
96 Bart Nelissen Ieper
50 Bert Demeersseman Brielen
17 Boris (W) Sarazijn Keiem
3 Brecht Deleye Lichtervelde
86 Bruno De Rynck Roeselare
101 Casper Deschuytter Jabbeke
63 Christophe Laperre Rumbeke
103 Cosie Goudesone Roeselare
204 Curd Buyck Moorsele
231 David Declercq Wijtschate
24 Davy Debergh Esen
64 Dieter Vansteenkiste Heule
41 Dimitri Soete Zarren
84 Emmerson Gruyaert Gent
107 Ewout Devos Poelkapelle
91 Florian Viaene Sint-Kruis
206 Frans Seynhaeve Elverdinge
102 Frederic Dhondt Rumbeke
18 Frederic Noyelle Houthulst
229 Geert Geeraert Boezinge
223 Heikki (B) deborggraeve Watou
105 Henri Vanholme Alveringem
62 Jens Dubron Beveren leie
1 Jensy Desmet Kuurne
203 Johan De Braekeleer Ninove
55 Jonas Crombez Elverdinge
44 Joris Aerden Aarschot
208 Jos Van Handenhoven Middelkerke
95 Kenneth De Decker Ertvelde
19 Kenneth (w!) Debruyne Houthulst
67 Kenny Deconinck Deerlijk
210 Kris Inion Assebroek
211 Kris Jonckheere Houthulst
215 Kris Smet stekene
10 Kristof Sennesael Elverdinge
79 Lars Oosterlinck Elverdinge
7 Lawrence Harinck Sint denijs
94 Leandros De backer Desselgem
28 Loc De Roose Lievegem
43 Matthias Van Speybroeck Gentbrugge
23 Mattias Nys Nieuwkerken-Waas
83 Mehdy Capoen Reningelst
205 Michael Opsomer Zulte
34 Michiel Denys Handzame
31 Mitch De Jode Heestert
37 Nicolas Vandromme Zillebeke
22 Niels (W) Declercq Outrijve
212 Patrick Heughebaert Poperinge
54 Pedro Dereyne Beselare
49 Pieter Van hove Itegem
47 Pieter Vanhaverbeke Kluisbergen
58 Pieter Vanheule Houthulst
78 Rinus Verhelle Ardooie
108 Rob (B) Carmans Hasselt
106 Sam Dekeersschieter Diksmuide
53 Sander Wyffels Harelbeke
56 Simon (W) Vansevenant Slijpe
89 Steve Masson watou
214 Steven D'helft Moorsele
228 Steven Meeuw Elverdinge
59 Stijn Craeymeersch Wingene
72 Stijn Joseph Kemmel
38 Stijn Vanhaverbeke zwevegem
2 Stijn Verbeke Wakken
92 Thibaud Mille Abele
87 Thibault Nelis Pittem
39 Thomas Segaert Kortemark
11 Tim De Meulemeester Kluisbergen
93 Tim Van Hoornick Blankenberge
12 Tom Decaesstecker Elverdinge
75 Tom Schotte Lendelede
104 Viktor Delva keiem
15 Viktor Vanhille Zarren
98 Vince Mattens Mechelen
32 Vincent Christiaens Escanaffles
4 Ward Logghe Klerken
29 Wesley Legrand Elverdinge
100 Willem Van Boven Leffinge
85 Wim Vancoppenolle Gits
202 Wouter Vanden Berghe Gent
99 Wouter Vanderhaeghen Gullegem
66 Xavier Vanhaelewyn Kortemark
 
Deelnemers Elverdinge betaald maar op Wachtlijst(10/10/20)
Startnr Naam Voornaam Gemeente
 
Deelnemers Elverdinge niet betaald (10/10/20)
 Naam  Voornaam  Gemeente
Alexander Lietaert Langemark Poelkapelle
Bjorn Moerkerke Moorsele
Bjorn Vanraes Houthulst
Brecht Verstraete Ieper
David De Marez Lichtervelde
Davy Debergh Esen
Elke Timperman Rumbeke
Geert Versteele Woumen
Jelle Willemyns Kortemark
Jens Bleyaert Maldegem
Kaz Verstraete Sint Kruis
Kaz Verstraete Brugge
Kevin Deconinck zulte
Kevin Staelens Koekelare
Mathias Mathias Planckaert Heestert
Matthias Van Havere Eksaarde
Nick Van Elslander Roeselare
Peter Heymans Burcht
Pieter Hostyn Lauwe
Thibaut Taelman Waregem
Ward Decherf Wervik