startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Tieltpnt alg Tiuitslag Ruiseledepnt alg Ruuitslag wijtschatepnt alg Wiuitslag Lauwepnt alg Lauitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg Liuitslag Elverdingepnt alg ElTot pnt alg klassement
15GillesClauwaertBeselare42762592272498
23CedricVerbekeHooglede13552613596
36SigiFeuchtMariakerke (Gent)52652662577
37JensyDesmetKuurne82328372482373
9Pieter-JanClaerhoutIngelmunster1120329112069
28YouriMuylleLichtervelde131816151120171467
19SanderWyffelsWielsbeke141772482331064
66JensVandenbussche Oostnieuwkerke 13532964
61MichaelJonckheereKoekelare23242759
2Ward LoggheKlerken23292254
22BrechtVandekerckhoveGent102123253
12JonasDe WulfErpe mere12191714131851
18KennyDeconinckDeerlijk1516427290245
44TomArnoeIngelmunster1615102122945
43ThijsGoemaereTielt724112044
57PedroDereyneBeselare17141615161544
5Brecht (B)DeleyeLichtervelde770151692238
50Maarten Goussey Roesbrugge 77032923837
95LucasMarkeyIeper13535
42Dominique HareZelzate 922191234
119SimonDepraetereAnzegem23232
54StevenDeclercqHooglede26562530
51SimonBorgersOostkamp32929
106NicolasVandrommeIeper42727
40SimonVansevenantSlijpe7701516211026
21EnzoVincentErpe1813181326
132PascalFranckaert Sint-Gillis-waas 52626
41LaurensCaveyKortemark62525
78JonasDe FruytierWortegem-Petegem82323
88ViktorDelvaKeiem102121
136Anthony Legley Rekkem102121
59KevinSpiessensOostrozebeke 121919
120ChristofCatteeuwWortegem-Petegem121919
87SimonHelleputteGent121919
74SanderVerstraeteGeluwe131818
103JariSimoensTorhout 131818
76NigelVandecasteeleRumbeke141740017
81KimWilsLo141717
133Jeremy DutooPoperinge 141717
92ViktorVanhilleHandzame151616
10Bruno (B)VanlerbergheZedelgem171437014
94SiebeVangampelaere Vlamertinge 181313
83Alexander (W)De RooseKluisbergen181313
49JacieVan wesemaelAartrijke 191212
97Lander (B)GoeminneIeper191212
104PieterVanheuleHouthulst191212
4DavidRosseel Ruiselede 201111
101JarneDedeyneTorhout201111
134KorneelVanhilleHandzame201111
71NielsCappoenGontrode211010
77LiamBeerlandt Bredene 220909
53JasperVanoosthuyseTielt77023808
72Youri (B)DepoorterWervik24707
116MatthiasDe WitteMeulebebe24707
67KennethDe bruyneTielt25606
113DavidDe MarezLichtervelde250606
114EdgarBillietKortrijk260505
6JensDubronBeveren leie77027404
93EframLocquetOostnieuwkerke270404
122WimVancoppenolleGits280303
80LaurensLoggheKortemark29202
121StijnVerbekeWakken30101
38BorisSarazijn Keiem7700
8LaurensGoyensBeveren - Leie7703800
24GlenBogaerts Kaprijke 77700
26MathiasVan HauteWakkken77700
30RobinDeryckeBeauvoorde7700
7Mathias (B)TangheGistel7700
34WoutVan De KeereTielt7700
29Jordy (B)DewaeleOtegem7777700
3StevenSchiettecatte Sint Eloois Vijve7700
52LennertVandendriesscheRuddervoorde7700
33HanLambrechtHerdersem7700
46JonasDosscheDrongen
98ArdenLonckeKortrijk330
100LouisMissiaenKortrijk
48Thijs (B)LodewyckGits
117ArnoVanhuysseWevelgem
47TawatchaiLukkaewOostende
65JensVansteenhuyse Meulebeke
GijsbrechtDe BeckAartrijke
91Thomas VelgheZonnebeke
55KevinVandemaeleSint-Joris
70Karel De GrooteNazareth
79MilanVan LanckerHulste
56WesleyLaenenPulle
60LodeVerstappen Zoersel
107BjarneVande CasteeleZwevegem
109Ruben (W)VandenbulckeMenen
58RubenVuylstekeMeulebeke
105EmielDe SmetMaldegem
118GlennDeschodtMoorsele
108Bram DecorteKnokke-Heist
115KennethJonckheereGistel
86BramReniersHouthulst
139DieterGerberKuurne410
85TimothyPutGeraardsbergen
124ClintQuartierZonnebeke
123TristanDeberdtLangemark340
112StanDriesens Kortrijk 350
130AronMichielsenEeklo360
110JakobTimmermansSerskamp390
141BenoitLoosveltDeerlijk
140TiboDegrysePoperinge320
126TristanFrankenMarke
129RubenVan der HaeghenZwevegem
138SimonVynckierGent
131VincentVereeckeBeveren-Leie
135MathiasSnoeckzulte