startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Tieltpnt alg Tiuitslag Ruiseledepnt alg Ruuitslag tijdritpnt alg Chuitslag wijtschatepnt alg Wiuitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg LiTot pnt alg klassement
38BrechtBreugheWevelgem526135427088
36BenjaminLowyckSint-Kruis724427922073
55StijnVerbeke (W)Wakken232232064
119Rinus (B)VerhelleArdooie625135060
21JensyDesmetKuurne625526265056
24KennyDeconinckDeerlijk922724046
110SiebeVangampelaere Boezinge 3291516045
104BrechtForBrugge10211120041
44KevinSpiessensOostrozebeke 10211219040
67JasperLoonesIeper13181021039
22SanderWyffelsWielsbeke8232110292035
1JensVandenbusscheDeerlijk135035
28David (W)RosseelRuiselede201119122110033
78GillesClauwaertMoorslede14171615032
106JorisDescamps Gent232032
56ThibaultVelgheZedelgem13181813031
100EwoutRommensRumbeke329029
132EdgarBillietKortrijk329029
47LaurensSchiettecatte Zottegem14172011028
121JoeriDeconinckAssebroek16151813028
74RobbeVandeghinsteZwevegem427027
70JensSimoensKoekelare19121714026
136LennartDerooPoperinge526026
199SimonDepraetereAnzegem625025
140Shane (B)DescampsWervik724024
98NielsGodderisOoigem823023
48LorenzoBlommeAartrijke 2831120023
131BavoHoussinStaden823023
105BrechtGordierRuiselede922022
15ThomasDebrabandereGavere21102011021
6GianniBossuytLendelede1120020
75RobbeVerdonckDikkebus1219019
142ViktorVanhilleHandzame1219019
138SanderAmpeStaden1318018
141JariSimoensTorhout2318018
197BrechtVandekerckhoveAsper1417017
122Jan-Willem (!)DeclercqGits238229017
92Gregory (!)LievensLichtervelde1516016
46LaurensDe BruynePittem1516016
115BalderDe PaepeGent1615015
54RobbyVermeerschEttelgem1714014
57ThomasBaertSint-Maria-Horebeke1714014
40Davy LindeboomGrammene1813013
97BrechtBeylsOostduinkerke1912012
19Corneel (B)ForOostkamp229009
58JonasVan DorpeWaregem229009
34Vincent Vereecke Beveren-Leie 238008
59WardVan GrimbergenZwevegem247007
113ThorOyaertVeurne247007
133EfraimLocquetOostnieuwkerke247007
50Sander (!)DeveltereZwevegem256006
86ThijsGoemaereTielt256006
116BrunoVanlerbergheZedelgem256006
37BertCaronOostende265005
94AndreasVan AutrveTielt265005
23LaurensGoyensBeveren - Leie274004
30SanderD'haeneHarelbeke274004
129Mitch (W)De JodeHeestert274004
33ThibauDesmetBavikhove283003
42GlenNoyelle Wervik283003
12MaximeDepreitere seys Roeselare 292002
83Jimmy Vanhollebeke Waardamme 292002
53RenaudDeclercq Zandvoorde301001
66JakobVerkest Tielt301001
135KevinParreinPoperinge301001
2AntonDemeyerVichte
123Dylan (!)VerhelstLievegem
3BorisSarazijnKeiem
5GauthierCappelleOudenaarde
13ThibaudDewaeleVichte
18TinoTackRoeselare
29DonovanDegryseRoeselare
80NickyPapeRoeselare
7JochenStroobantLedegem
76TimVerhaegheOostende
4EmilGabrielVichte
9DriesMarichaelTielt
43JeffryVankemmelpoperinge
52Pieter-JanClaerhoutIngelmunster
41DriesFollet Torhout
51PedroDereyneBeselare
MatthiasDe RouckZottegem
61AronMichielsenEeklo
65GlennVan ParysAalter
87MathiasTangheGistel
81TristanDeberdtLangemark
85AlexanderChristiaensGistel
93Stijn (!)De VrieseWontergem
91Flor (!)NachtergaeleDentergem
60ClintQuartierEsen
118NilsGhyselinckSint-Denijs
NickyRuttenSint-Kruis
103ArnaudKerkhoveDentergem
114TuurVekemanZottegem
143Bjorn(!)Van de VoordeMerchtem
120SimonLootensGent
124Jan (B)Crommelinck Velzeke
SamDepoorterWoesten
130RubenVermeerschHeule
139SebastianVantommeAssebroek
126Dries (W)De RoreVichte
134JarneAmpeStaden