startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Tieltpnt alg Tiuitslag Ruiseledepnt alg Ruuitslag wijtschatepnt alg Wiuitslag Lauwepnt alg Lauitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg Liuitslag Elverdingepnt alg ElTot pnt alg klassement
211MattiasNysSint-niklaas135427232135135164
203WouterVanden BergheGent7770724427329329135144
201KrisJonckheereHouthulst329135135232131
214KurtSoensHeule526526724076
217JanDe Bruycker Jabbeke232329061
208KrisSmetStekene7770232625057
206ArneChevroletTielt427625052
202JohanDe BraekeleerNinove7770232032
238KristofCloetGits232032
240PedroOdentLichtervelde329029
230DieterHuygheVeurne329029
239BartVan LissumIzegem427027
229BjornVanraesHouthulst427027
226MichaelOpsomerZulte526026
228FredericNoyelleHouthulst526026
209KrisSteyaertTielt 625025
235WoutDe TantNinove625025
207XavierMusLichtervelde 724024
205HareFrankZelzate 7770823023
233AndyVermautSpiere823023
220Maarten Van Assche Beernem 922022
213Kristof Standaert Wingene1021021
223EliseFarrazijnMeulebeke 1120020
218PhilippeDobbelsMeulebeke1219019
204MarioDavid Zelzate 77700
237YvesLahousseMenen66600
241DieterVandenhendeIngelmunster
236MarcMeulemeester Vlissegem
219Peter (B)HeymansBurcht777
212AndyVandrommeIeper
222Bjorn VerhelstKortemark 7777
232BoVaerenberghVerrebroek
224NicolasHinnensHouthulst
234SvenDe SchryverGalmaarden