startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Tieltpnt alg Tiuitslag Ruiseledepnt alg Ruuitslag wijtschatepnt alg Wiuitslag Lauwepnt alg Lauitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg Liuitslag Elverdingepnt alg ElTot pnt alg klassement
211MattiasNysSint-niklaas135427232135135625189
203WouterVanden BergheGent7770724427329329135329173
201KrisJonckheereHouthulst329135135232135166
208KrisSmetStekene7770232625232089
214KurtSoensHeule526526724076
217JanDe Bruycker Jabbeke232329061
230DieterHuygheVeurne329427056
206ArneChevroletTielt427625052
229BjornVanraesHouthulst427724051
239BartVan LissumIzegem427823050
202JohanDe BraekeleerNinove7770232032
238KristofCloetGits232032
240PedroOdentLichtervelde329029
245LesleyDe BrauwerWetteren526026
226MichaelOpsomerZulte526026
228FredericNoyelleHouthulst526026
209KrisSteyaertTielt 625025
235WoutDe TantNinove625025
207XavierMusLichtervelde 724024
205HareFrankZelzate 7770823023
233AndyVermautSpiere823023
220Maarten Van Assche Beernem 922022
237YvesLahousseMenen6660922022
213Kristof Standaert Wingene1021021
223EliseFarrazijnMeulebeke 1120020
218PhilippeDobbelsMeulebeke1219019
204MarioDavid Zelzate 77700
241DieterVandenhendeIngelmunster
236MarcMeulemeester Vlissegem
219Peter (B)HeymansBurcht777
212AndyVandrommeIeper
222Bjorn VerhelstKortemark 7777
232BoVaerenberghVerrebroek
224NicolasHinnensHouthulst
234SvenDe SchryverGalmaarden
244Jurgen Bervoets Blankenberge