startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Moorselepnt alg Mouitslag Lauwepnt alg Lauitslag Elverdingepnt alg Eluitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg LiTot pnt alg klassement
44MaartenGousseyRoesbrugge92213562582
1RinusVerhelleArdooie32942752682
19JensyDesmetKuurne82300112023275
5PedroDereyneBeselare1615121932942775
37RobinDeryckeAlveringem24792223261
10SanderWyffelsWielsbeke35011201615121954
9GillesClauwaertBeselare14172110102148
91XavierVanhaelewynKortemark329121948
29CedricVerbekeHooglede72482347
94ViktorDelvakeiem427141744
59SimonVansevenantSlijpe922131840
41KristofSennesaelElverdinge171452640
117LaurensColleGistel13535
52BartVindevoghelWaregem13535
125LucasMarkeyIeper13535
12GijsbrechtDe BeckAartrijke66601021181334
128ThijsLodewyckGits52623834
6JensDubronBeveren leie66601813171425632
28WannesHeylenZwijnaarde23232
75WesleyLegrandElverdinge23232
65GianniDecleirKortemark 1219191231
100JonasMahieuPoperinge0032929
124LanderGoeminneIeper25692228
42MichielBaertAntwerpen42427
17ColinDumoulinHouthulst52626
14ArthurVanlokerenWevelgem62525
13WardSoenenRoeselare229151625
113DimitriDelmotteDiksmuide62525
76BertLiefooghepoperinge62525
119PieterVanheuleHouthulst72424
123SiebeVangampelaereVlamertinge72424
95LanderLobbestaelMoorslede72424
129KrisWelvaertTorhout82323
82DriesDe RoreVichte82323
74SteveMassonWatou0092222
32YouriMuylleLichtervelde26500141722
11NielsHoutekierWevelgem102121
116BramLampaertHouthulst102121
16StanNaertDadizele112020
133RobbeReychlerRoosdaal112020
3ViktorVanhilleZarren131818
54MitchDe JodeHeestert131818
88ThibautTaelmanWaregem00131818
86JensBourgoisKuurne141717
98MiguelDeceuninckHouthulst151616
26OlivierSymoensZele151616
106GregoryLievensLichtervelde151616
21MattiasNysNieuwkerken-Waas310161515
99SenneMaritHalle161515
83SigiFeuchtMariakerke (Gent)171414
115JeroenSantensDeerlijk171414
58JasonD’HaemersBredene181313
109MathiasTangheGistel181313
47DieterRigole (b)Berchem191212
122PieterjanDelerueBeveren aan de Ijzer191212
118GerbenMaes (b)Wambeek201111
131JohanGeldhofWaregem201111
46BjornNoppeLauwe201111
81DetlevDebonnezLedegem201111
127MilanVan LanckerHulste211010
33AlexTaymansGeel211010
120RomainDeleeuwPoperinge211010
92RobinVercruyssenWetteren22909
104BertBollaertsLichtervelde 220909
121Arne DedrieDiksmuide22909
105PedroCardoen (b)Ieper23808
69Laurens Lauwaert Wetteren23808
93ColinVan MeerbeeckBerchem23808
112PieterDecabooterGent24707
97WannesPattynElverdinge24707
77VincentVereeckeBeveren-Leie0024707
60CharlesVandeplasscheKortrijk25606
126SimonNowéHooglede26505
107DempsyGevaertIngelmunster26505
108SamuelHoornaertTorhout27404
50StevenSchiettecatte Sint Eloois Vijve27404
111Tawatchai Lukkaew Oostende 28303
39HenryGheldofVeurne28303
66WouterVanderhaeghenGullegem29202
22LesleyLibbrecht (b)Menen30101
84StijnJosephKemmel0000
96YvesDecaesteckerIeper0000
78DriesTaillieuMoorsele0000
87VinnieVermeerschVlamertinge0000
2ThomasSegaertKortemark3300
4JonasVerbekeSint-eloois-winkel 3800
15TeliJalloh (W)Sint-Amandsberg 66600
27AaronProvostMoorsele66600
36MatsCompernolleGullegem4000
30Jacques Vandecruys Antwerpen 3200
24SvenVerschoore Roeselare 66600
34ArdenLonckeHarelbeke66600
35LouisMissiaen (b)Bissegem66600
23KimWilsLo3403290
43CobiCompernolleLedegem66600
55MatthiasVan OngevalHaaltert3900
38StijnPitschon (b)Attenrode 66600
40DavyTermote (b)Heule66600
45RubenBeernaert Roeselare 66600
53WouterCoussement Kruisem66600
57LouisVan daelKalmthout3600
48PrebenVerheyeKuurne66600
51BartHendrickxLauwe66600
49GeoffreySabbeHarelbeke66600
71LucasVermeireKortrijk3700
56ReinoutVan HesscheKortrijk
8NickVan Elslander Roeselare
101StijnVerbekeWakken
130JakobSoenenKessel-Lo
18LennertVandendriessche Ruddervoorde
132WanderVandrommeIzegem
7MathijsBekaertDadizele
MauroDe KerpelWachtebeke
FrankHareZelzate
MarioDavid Zelzate
62TomVan de SteeneGent
80MatthiasVan SpeybroeckGentbrugge
70TimoPillenIeper
103TanguyPansaertsTienen
DominiqueHareZelzate
61SimonLonckeMoorslede
64JonasCrombezElverdinge
67HannesDalschaert Wetteren
StijnBreyezingem
DieterDesmetMeulebeke
72MaximeDegrooteKortrijk
ValentijnBruneelKUURNE
85ElyRaedsWaardamme
SelimBouguernineMenen
110TomArnoeIngelmunster
79SebastiaanDe MeyKnesselare
114Bruno Vanlerberghe Zedelgem