startnrvrnaamnaamgemeenteuitslag Moorselepnt alg Mouitslag Lauwepnt alg Lauitslag Elverdingepnt alg Eluitslag Woumenpnt alg Wouitslag Lichterveldepnt alg LiTot pnt alg klassement
202KrisJonckheereHouthulst32923232913596
209KurtSoensHeule52613513552696
201WouterVanden BergheGent62532962532983
205JohanDe BraekeleerNinove82352662523283
217SvenDe Schryver Vollezele72423256
207KrisSmetStekene42742754
219DimitryNeveGullegem82372447
204TomSchotteLendelede13535
203DriesBarbierWevelgem23232
235GregoryVansteenlandtPoperinge42727
212MarcAssezKortemark42727
214StevenMeeuwElverdinge62525
220DannyBoussauw (b)Torhout72424
210MichaelOpsomerZulte7240024
221KristofCloetGits82323
213KristofStandaertWingene92222
226JeroenDe BevereRoeselare92222
211Vincent Cottignies Izegem 92222
206Curd Buyck Moorsele 102121
223GeoffreySteyaertOOSTKAMP102121
222JürgenKyndtSnaaskerke121919
224MaartenVan AsscheBeernem131818
218DirkAmpoorterKoekelare000
208JosVan Handenhoven Middelkerke 66600
215ReinoutDeryckereBoezinge000